CZEŚĆ !!

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

CZEŚĆ !!

Wrzesień 2006, Polska

Mam 19 lat, matura napisana. Pojawia się chęć pójścia na studia jednak górę bierze możliwość zarobienia pierwszych sensownych pieniędzy w życiu, wyjeżdżam do UK i dostaje pierwsza pracę. Koniec mieszkania w jednym, małym pokoju z trójką braci oraz dwiema siostrami w pokoju obok (super czas, jednak ile można??)- JADĘ I ZAPRACUJE NA SWOJE!!

Styczeń, rok 2013, Wielka Brytania.

Podpisuje umowę kredytową na nasze pierwsze mieszkanie w PL-ale super! Miesiąc później, redukcja etatów, zostaję zwolniony z firmy, w której spędziłem 7 lat swojego życia… WTF? Tydzień później zostaje obciążony kosztami £18000 (100 000zł) przez angielski sąd- ”ignorantia iuris nocet”!

Dwie ogromne życiowe lekcje do odrobienia…

Nagle zdaje się, że ”bezpieczna” praca, którą miałem znika, mam 25 lat, nie mam żadnych dochodów, w domu czeka na mnie żona oraz już 3 letnia Księżniczka, a zobowiązania przekraczają 200 000zł. Co robić?? życie zmienia się o 180 stopni. Angielski sen pryska…

 

Jedno wiedziałem na pewno! Muszę wziąść sprawy w swoje ręce, koniec czasów polegania na innych i złudzeń o bezpiecznej przyszłości, w której ktoś inny lub państwo zadba o mnie i moją rodzinę. Przecież już dziś widzę jak ”zadbali” o starsze pokolenia… Na Ciebie i na mnie zapewne nie czeka nic lepszego.

 

 

2017 rok, mija prawie 5 lat. Dzięki internetowi rozwijam swoje firmy w Polsce i w UK, długi znikają, wróciłem do swojego kraju i zaczynam budowę swojego wymarzonego domu bez potrzeby wspierania się kredytem. Nie jest ważne gdzie dzisiaj mieszkasz. Świat nigdy nie był mniejszy niż jest dzisiaj. Internet dopiero dziś się rozkręca i daje coraz lepsze sposoby zarabiania I tym się z Tobą także podzielę. Ale po kolei…

Cześć!

Jeśli tutaj trafiłeś zakładam że interesuje Ciebie zarabianie w Internecie.

Super, mnie też!

Nazywam się Piotr Ostapowicz. Moja przygoda z zarabianiem w sieci, zaczęła sie w 2013, kiedy przez redukcje etatów po 7 latach w jednej firmie zostałem zwolniony i postanowiłem wziąść sprawy w swoje ręce. Zacząłem od tradycyjnego handlu w necie na portalu eBay i do dziś się tym zajmuje. Szukałem jednak dalej.

Chciałem więcej czasu i swobody oraz zarobki które nie są uzależnione od mojej pracy, chciałem dochodów pasywnych tylko nie miałem pojęcia jak to zrobić.

W 2012r zaangażowałem się najpierw w tradycjny MLM, gdzie miałem odrobić lekcje przedsiębiorczości ze świetną firmą w branży zdrowia, oraz gdzie miał się pojawić dochód pasywny. Był jednak jak Święty Gral… Stwierdziłem, że ilość telefonów jakie codziennie trzeba wykonywać(TAK! jeśli chcesz mieć szanse na rezultaty w MLM nie ma innej opcji!), setki kilometrów zrobionych jeżdżąc po spotkaniach, oraz tysiące złotych wydawanych na dojazdy jest nie dla mnie. Dochodu pasywnego jak nie było po 3 latach, tak i dalej nie ma, zwłaszcza, że firma przestała istnieć… Wciąż uważam jednak, że tradycyjny MLM jest bardzo dobry, dla ludzi którzy chcą sie nauczyć przedsiębiorczości-ja swoje lekcje odrobiłem i zdecydowałem, że idę dalej.

 

Wiedziałem tylko, że chcę zarabiać bez potrzeby udziału mojego czasu i wysiłku. Poznałem ludzi, którzy tak mają i też tak chaciałem. Zrozumiałem, że muszę zatrudnić moje pieniądze do pracy, tak aby one pracowały dla mnie, a nie ja dla nich. Wciąż jednak nie wiedziałem jak.

 

W 2017 roku znalazłem więcej rozwiązań, a w sumie od 2013r. do dziś stworzyłem łącznie kilkanaście różnych, niezależnych źródeł dochodu, zarówno w tradycyjnym jak i internetowym biznesie. Chcę się z Tobą tutaj podzielić tymi projektami, które moim zdaniem:

  • Pozwalają Zarabiać KAŻDEMU!
  • Nie wymagają polecania żeby zarabiać!-choć jest taka możliwość co daje dodatkowe korzyści
  • Pozawalają zarabiać pasywnie bez Twojej pracy!
  • Pozawalają wykorzystać % składany!
  • Zaczynasz z MINIMALNYM bądź ZEROWYM zaangażowaniem Twojego CZASU oraz
  • Z minimalną kwotą, aby zarabiać i to już od pierwszego dnia!

Myślałem, że inwestycje są zarezerwowane tylko dla wybranych ekspertów i ludzi z branży. Już NIE!  W lipcu 2017 trafiłem na kilka ciekawych projektów, poczytałem, popytałem i podjąłem decyzje. Zacząłem z inwestycją 2000zł. Przetestowałem, poklikałem- DZIAŁA i WYPŁACA i to od pierwszego dnia! Następnie zainwestowałem w kolejne projekty. Dzięki procentowi składanemu moje DOCHODY PASYWNE rosną codziennie, niezależnie czy jestem w domu, w pracy/firmie, na wakacjach a nawet gdy śpię! Myślałem że to nie jest w 100% możliwe, na szczęście się myliłem…

Odkryłem, żeby mieć konkretne, wymierne wyniki potrzebujemy jedynie dobrych narzędzi oraz odpowiedniej wiedzy i mam nadzieje że znajdziesz te rzeczy na tym blogu.

Niesamowite, że internet daje takie możliwości i juz nie tylko dla specjalistów i fachowców internetowych, ale dla każdego! W tym dla Ciebie i dla mnie. Dziś moje dochody pasywne ciągle i stabilnie rosną 24/7. Zrozumiałem co mieli na myśli ludzie mówiący że lokata bankowa na 2% to jakis żart tak jak i odkładanie do skarpety pozwalając aby inflacja ”kradła” nasze oszczędności.

 

Pojawiły się zarobki z neta i 5-10% miesięcznie wydaje się być tutaj normą i standardem, który nikogo nie dziwi. Możliwości są jednak dużo większe! Świat kryptowalut otworzył wiele nowych możliwości, które wcześniej nie były dostępne… Więc jeśli masz dostęp do internetu, to możesz zacząć zarabiać od dziś!

 

 

 

Na tym blogu poznasz, które projekty wybrałem oraz dlaczego.Będę na bieżąco pisał i dzielił się z Tobą wynikami jakie przynoszą poszczególne inwestycje oraz czego można się po nich realnie spodziewać. Wyjaśnie ile pieniędzy potrzeba żeby zacząć i pokażę KROK PO KROKU jak bardzo to jest proste, tak aby móc zarabiać pasywnie już od pierwszego dnia!

Gotowy/a na kolejny krok? kliknij tutaj http://kryptostarter.pl/zarabianie-w-internecie/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: