Ludzie kłamią, liczby nie…

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Ludzie kłamią, liczby nie…

Czy stać Twoją firmę na to aby Ci płacić przez bardzo długi okres czasu?

Jedną z największych obiekcji jaką każdy powinien mieć moim zdaniem przed rozpoczęciem zarabiania z jakąś firmą w internecie, nie jest ile % dziennie zarobisz, ale czy Firma do której dołączasz będzie w stanie Ci realnie to płacić te % i skąd weźmie na to pieniądze!

I nie ma znaczenia czy chodzi o kryptowaluty, bitcoina, ethereum, pasywne zarobki revshare, kopanie kryptowalut, czy innego rodzaju inwestycje w internecie!

Chciwość, szybki zarobek, loteryjne myślenie… to wszystko się składa bardzo często na utratę pieniędzy zamiast realny zarobek.

Mało kto jest w stanie realnie powiedzieć czy 1% dziennie to faktycznie 1% , skąd się on bierze oraz i czy wogóle jest to możliwe aby firma zrealizowała takie założenia dla dużej liczby klientów/inwestorów jak ja czy Ty.

Ciągle mnie dziwi, że ktoś kto poznał świat zarobków online, przyłącza się do coraz to bardziej wymyślnych projektów, gdzie nie wiadomo nawet kto za nimi stoi ani co realnie firma oferuje oraz jakie problemy na rynku rozwiązuje.

Firma powinna się opierać na mocnych filarach!

Sam popełniłem taki błąd na początku mojej drogi, wybierając źle, bez wiedzy byłem jak dziecko we mgle, jednak wyciągnąłem z tego tak oczywiste dziś lekcje…. Błędy są dobre, nawet potrzebne i niezbędne na drodze do sukcesu, ale tylko takie z których wyciągamy wnioski i wprowadzamy je w życie. Dziś uważam, że większość biznesów online jakie widzę nie będą wypłacalne w ciągu następnych kilku miesięcy. Po prostu nie pozwala na to czysta matematyka ale także zdrowy rozsądek.

Dlaczego? Ponieważ, firmy te nie generują większych wartości na rynku, nie skupiają się na tym aby tworzyć rezerwy finansowe, i bardzo często, niestety wypłaty dla klientów jak ja czy Ty idą z wpłat innych użytkowników co od początku skazuje przedsięwzięcie na niepowodzenie ale także stawia w złym świetle całą branże zarabiania w internecie ponieważ takie działania są po prostu nielegalne.

Szkoda, ponieważ jest kilka projektów na rynku, które pozwalają zarabiać z poczuciem bezpieczeństwa, jednak ludzie wciąż wolą stracić swoje ciężko zarobione przysłowiowe $1000 na obietnicy bogactwa w kilka tygodni lub miesięcy, zamiast budować stabilny biznes na lata ciesząc się zarobkami pasywnymi z legalnych źródeł… Choć nigdy nie dostaniemy gwarancji na SUKCES, od nikogo, to wciąż możemy uprawdopodobnić nasze zwycięstwo dokonując po prostu lepszych wyborów.

Skąd więc mamy wiedzieć, który biznes online wybrać? 

Pozwól, że pokaże Ci na przykładzie jednego projektu, który ja wybrałem dla siebie- EXP ASSET. Pokażę Ci w jakich warunkach wypłaty i prawdopodobieństwo przetrwania biznesu przez lata rośnie oraz spada poczucie ryzyka. Obejrzyj video poniżej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zacząć zarabiać w internecie zajrzyj tutaj: http://kryptostarter.pl/jak-zaczac/

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: