Nie Wal Głową W Dno Butelki Przez Całe Życie!

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

Nie Wal Głową W Dno Butelki Przez Całe Życie!

Dziś inspirująca historia eksperymentu przeprowadzonego na muchach i pszczołach

Do szklanej butelki wpuszczono 12 pszczół i 12 much.

Butelkę ustawiono dnem w stronę jasnego okna, zaś szyjkę w stronę ciemnej części pokoju. Butelka była otwarta…

Okazuje się że mądre i logiczne pszczoły po dwóch dniach zginęły czy to z głodu czy ze stresu, nie udało im się opuścić butelki. Przez dwa dni leciały, logicznie rozumując w stronę światła i wolności.

Muchy wyleciały bardzo szybko i przeżyły…

Ale co to ma wspólnego z Tobą?!

Możemy oczywiście potraktować to metaforycznie, wyciągając swoje wnioski.

Wiele osób przechodzi przez życie, waląc głową w ”dno butelki” drogą która jest przecież tak bardzo oczywista i zdawałoby się najlepsza. Czasami może to być prawdą. Jednak bywa bardzo często, że warto zwrócić się w stronę, której nie znamy, ponieważ może się okazać, że to co w życiu najlepsze czeka tuż za rogiem.

To spotkało mnie w moim życiu, gdzie wyjechałem za granicę pracować i wydawało mi się że to ma największy sens. Pozwoliłem aby moje środowisko w którym żyłem stworzyło obraz świata w mojej głowie, gdzie moim jedynym obowiązkiem jest znalezienie dobrze płatnej pracy, nigdy tak naprawę nie próbując osiągnąć prawdziwego sukcesu.

Na szczęście miałem otwartą głowę i pojawiły się osoby w moim życiu które pokazały mi inne drogi, własny tradyzyjny biznes, MLM, inwestycje, kryptowaluty czy zarabianie pasywne w internecie… Po 25 latach walenia łbem w dno butelki, w której żyłem odkryłem rzeczy, które wcześniej myślałem są możliwe tylko w TV…

Opcji jest jednak dużo więcej.

Nigdy się nie ograniczaj i nie pozwól sobie żeby na koniec dnia zwanego ŻYCIEM, okaże się że waliłeś/aś głową w dno butelki, nigdy nie próbując wymagać od życia więcej!

Nagrałem to krótkie video, które być może stanie się dla Ciebie inspiracją, żeby przynajmniej zwrócić się na chwile w drugą stronę i pomału poznawać co jeszcze może zaoferować życie oprócz tego co dzisiaj znasz… Poza ”butelkami” w których żyjemy istnieje świat pełen możliwości!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: