Arbitraż Kryptowalut RedBraces Scanner

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Arbitraż Kryptowalut RedBraces Scanner

Nowy projekt RedBraces Scanner stworzony przez Polaków z wieloletnim doświadczeniem zaczyna swoje działanie!

To Już rok zarabiania w internecie! www.kryptostarter.pl

W zeszłym roku, 2017, 10 Lipca w swoje 30ste urodziny postanowiłem coś w życiu zmienić, nauczyć się czegoś nowego i stworzyć nowe, dodatkowe źródła dochodów w internecie.

Zgadnij?! Zrobiłem To! Mija właśnie rok od tamtej decyzji i mogę dziś powiedzieć że była to jedna z najlepszych decyzji finansowych ale też i zawodowych w moim życiu. Dlaczego? Ponieważ przez zaledwie 12 miesięcy stworzyłem ”dodatkowe” dochody na poziomie ponad 20000zł miesięcznie zaczynając zaledwie od 500zł w pierwszym miesiącu. Oprócz tego poznałem świat kryptowalut, bitcoina, zarabiania pasywnego w internecie.

To był mega rok jednak wiem, że wciąż najlepsze przed nami.

Nowy rok więc stawiam sobie kolejne cele i kolejne wyzwania. Postanowiłem spróbować swoich sił na rynku kryptowalut, a konkretniej na giełdzie… WIEM WIEM, ryzyko, wykresy, godziny przed komputerem wpatrzony w monitor... To mnie także nie interesuje.

Wszystko się zmienia, kiedy masz narzędzia, które dbają o.. TWOJE BEZPIECZŃSTWO! Wiem, że teraz część osób się poirytuje i skończy czytać. W porządku. Wiem i sam często mówię o ryzyku w internecie. Ale co jeśli ryzyko można zminimalizować do absolutnego minimum?

ryzyko i nagroda w programie RedBraces.PL

Na tej stronie postanowiłem podzielić się z Tobą czymś nowym, projektem, który dopiero startuje, ale niesie ze sobą wielką obietnicę…

Co jeśli?

  • są narzędzia które 24/7 monitorują giełdy kryptowalut aby informować Ciebie o każdej nadarzającej się okazji?
  • można bezpiecznie kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdach?
  • nie wpłacamy środków finansowych do firmy i to my cały czas mamy nad nimi kontrolę?
  • możemy w każdej chwili zrezygnować gdyż nie wiąża nas żadne kontrakty?
  • wszystko może być zautomatyzowane i generować dla nas dochody 24/7?
  • będziesz mógł/mogła zarabiać niezależnie czy zdecydujesz się polecać projekt czy nie?
  • i powtórzę jeszcze raz, to MY nie firma, mamy kontrolę nad naszymi pieniędzmi CAŁY CZAS?

Moim zdaniem może to być ogromna szansa nie tylko na wygenerowanie dodatkowych dochodów ale także na stworzenie stabilnych i długoterminowych dochodów pasywnych.

Dlaczego obietnica i dlaczego może być szansą?

RED BRACES SCANNER to narzędzie do monitorowania rynku kryptowalut i wyszukiwania 24/7 okazji arbitrażowych. Jeśli nie wiesz czym jest arbitraż, wyjaśnię to bardzo prosto. Na jednej giełdzie np. Bitcoina ktoś chce sprzedać za $10000, na drugiej ktoś chce kupić za $11000. Scanner nam o tym mówi, a naszym zadaniem jest kupić od jednej osoby i dostarczyć drugiej zarabiając w ciągu krótkiego czasu 10%. Nie jest to zależne od rynku, nastroju traderów, czy pogody, ale najzwyczajniej jest różnicą cen danej kryptowaluty na różnych giełdach. To się dzieje cały czas, wiele, wiele razy w ciągu doby…

screenshot wyglądu Red Braces Scanner od środka Arbitraż – różnice kursów na giełdach

Tak wiem, sam scanner jest automatyczny, i ciągle ”bada” rynek, transakcje jednak trzeba robić samemu. A co jeśli to także będzie można zautomatyzować?

Jest kilka rzeczy które wpływają na opłacalność arbitrażu kryptowalut. Są to koszty transferów, czas transferów pomiędzy giełdami oraz aktywność portfeli na giełdach. Okazuje się jednak, że są sposoby żeby i to obejść.

Sam zacząłem dopiero testować narzędzie i dokonałem pierwszej transakcji z zyskiem 5.4% w ciagu 35minut. Narazie sprawdzam, bawię się na małych kwotach, jeśli czytasz tego bloga lub oglądasz mój kanał na YouTube to wiesz, że robie tak zawsze. Zawsze wchodzę do wody najpierw po kostki badam teren, dopiero potem idę głębiej…

Arbitraż kryptowalut jest zdecydowanie najbezpieczniejszą formą inwestowania i ”grania” na kryptowalutach, jeśli oczywiście masz do tego odpowiednie narzędzia i odrobinkę wiedzy.

Próbuj wielu rzeczy i kontynuuj robić to co dla Ciebie działa!

 

Projekt RED BRACES SCANNER jest w fazie PRE-LAUNCH czyli przedstartowej. Oznacza to, że tylko przez pierwszy miesiąc każdy może przetestować platformę oraz narzędzie – SCANNER na specjalnych warunkach o których piszę poniżej!

Okres prelaunch potrwa jeszcze około 3-4 tygodni. W tym okresie możemy przetestować to narzędzie dla siebie za $50 na kolejne 30 dni. Po fazie prelauch cena wskoczy na $100 ale pojawi się także BOT, autmoatyczne narzędzie, którego to my będziemy kontrolować nie firma. $50 to jest kwota jaką płacimy firmie za dzierżawę narzędzi, a nasze środki cały czas są na naszych portfelach na giełdach.

To jest okres prób i błędów, żeby w momencie kiedy prelaunch się skończy być gotowym na poważniejsze zarobki i ruchy.

Dlaczego więc o tym mówię teraz? Bardzo proste. Uważam, że jeśli miałbyś/miałabyś przetestować ten projekt w przyszłości, to lepiej zrobić to teraz kiedy koszt jest o 50% niższy! Ale to nie tylko dlatego, lepszego moemntu na pewno nie będzie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nagroda jest dużo większa…. Dodatkowo jest spora szansa na to, że pomimo, że nie będziesz nikogo polecać ktoś trafi do Ciebie do zespołu kogo nawet nie znasz a w przyszłości jeśli projekt okaże się strzałem w 10, będziesz generować z tego tytułu większe dochody.

Istnieje ryzyko, że narzędzie Ci się nie spodoba, i będziesz chciał zrezygnować. Nie ma sprawy. Możesz zrobić to w każdej chwili, przecież pieniądze są na Twoim koncie na Twoim portfelu na giełdzie, a kwota którą ryzykujesz to koszt miesięcznego ”abonamentu’‚ za używanie scannera.

Uczciwe czy uczciwe?

Pierwszy miesiąc ma służyć temu abyśmy poznali to narzędzie i nauczyli się jego obsługi, która jest dość prosta, jednak i tak firma przygotowała specjalne video szkoleniowe, które jest bardzo pomocne i …. po Polsku! Warto nabyc tą wiedzę nawet jeśli w późniejszym etapie całą pracą zajmą się BOTY.

Dodatkowo jeśli dołączysz do mojego zespołu, dołączę Cię do grupy na FB gdzie już wraz z innymi osobami dzielimy się wnioskami, uwagami oraz zaczynamy dzielić się pierwszymi wynikami. Po okresie pre-launch zaczniemy prowadzić webinary i livy które pomogą także Tobie w budowie biznesu, jeśli oczywiście wybierzesz taką drogę dla siebie oprócz zarabiania na arbitrażu ze scannera lub botów.

Od jutra zaczynam nagrywać na YouTube na temat tego projektu. Osobiście wiążę z nim duże nadzieje na przyszłość, choć nie wiem do końca czego się spodziewać. Podoba mi się koncepcja nie wpłacania pieniędzy do firmy, zarabiania 24/7 oraz brak wiążących kontraktów terminowych i niski poziom ryzyka.

Jeśli tak jak ja chcesz przetestować to narzędzie dla siebie, spróbować czegoś nowego i być może razem zbudować coś na lata koniecznie załóż konto na platfromie REDBRACES.PL, a jeśli chcesz dołaczyć do mojego zespołu upewnij się, że na górze formy rejestracyjnej znajdziesz jako ”your sponsor: kryptostarter” gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli razem współpracować. Jeśli tego nie chcesz, w porządku, musisz tylko wiedzieć, że i tak system przydzieli Ciebie losowo gdzieś w drzewie binarnym.

Pamiętaj też, że liczba miejsc na okres prelaunch jest ograniczona i wynosi 1000!, więc myślę, że warto podjąć tą decyzję szybciej od innych!

Okres prelaunch trwa. z 1000 miejsc dostępnych ciągle ubywa!

Jesteś gotów/gotowa na nowe?

Rejestracja: kliknij REDBRACES.PL

Kontakt FaceBook: kliknij http://bit.ly/PiotrOstapowiczFacebook

Mail: pioter107@wp.pl

 

POWODZENIA! cokolwiek dla siebie wybierzesz 🙂

Piotr Ostapowicz

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: