FND czyli FutureNet Dollars

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

FND czyli FutureNet Dollars

FutureNet Dollars FND

 

Hej!

Jak pewnie zauważyliście widzimy już pierwsze zmiany na platfromie FutureAdPro przed wejściem FAP 2.0.

Możliwe, że zastanawisz sie co ozaczają skróty FND w miejscach gdzie wcześniej widniały dolary $ ?

Poniżej przeczytasz oficjalne informacje z firmy FutureNet:

⚠️ Uwaga! Jak wiecie, cały czas udoskonalamy nasze platformy tak, by dostosować je do użytkowników ze wszystkich krajów świata.
W związku z powyższym, od teraz na naszych portalach spotkacie się z nazwą FutureNet Dollars (FND). Nie zmieni to jednak sposobu płatności, wypłat i rozliczania środków, gdyż wartość 1 FutureNet Dollars pozostaje bez zmian i równa jest wartości 1 Dolara Amerykańskiego (FND 1:1 USD).

Przykład: Wartość zakupu 1 Adpacka na FutureAdPro to 10 FND lub/i 50 FND (FutureNet Dollars, wartość 1:1 z USD). W dalszym ciągu pakiety dają odpowiednio 160 lub 800 wyświetleń.

#FutureNetDollars #FutureNet #UnlimitedLife

Podsumowując, dla nas użytkowników nie ma to znaczenia ponieważ wypłaty są przeliczane prawidłowo i nic się nie zmienia. Poniżej screeny mojej ostatniej wypłaty zleconej w niedzielę 29.07.2018. Kolejna wypłata dochodzi jak zwykle do 24h w dni robocze. Data księgowania na koncie widoczna na screenie z giełdy poniżej.

Wypłata $331.5 z FutureAdPro w FutureNet Dollars

Moje środki na Giełdzie Coindeal z FAP w mniej niż 24h

Jakie jest moje zdanie? FutureNet mocno wchodzi na rynki międzynarodowe w tym USA. Jak wiadomo USA ma bardzo restrykcyjne ”zapory” na budowanie biznesów opartych o kryptowaluty, stąd zmiany wewnątrz platformy. Dla mnie jest to dobry znak, kiedy firma reaguje na potrzeby nie tylko klientów ale także dostosowuje się do wymogów prawnych.

Poniżej, krótkie video z posumowaniem zmian oraz wynikami z ostatnich dni na platfromie FutureAdPro

 

Zmiany są konieczne na drodze ewolucji. Dlatego pojawił się FutureNetDollars. Mam nadzieję, że ten wpis okazał się pomocny!

Pozdrawiam!

Dowiedz się więcej na temat FutureNet, FuturoCoin, oraz FutureAdPro tutaj: http://kryptostarter.pl/futurenet/

Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu na FB: https://www.facebook.com/piotr.ostapowicz.16

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: