Nowy FuturoMat we Wrocławiu oraz Futurenet na EFBA 2018

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Nowy FuturoMat we Wrocławiu oraz Futurenet na EFBA 2018

Cześć

właśnie nagrałem video o kilku niesamowitych nowościach we FutureNet, które właśnie ujrzały światło dzienne.

Pierwsze mega nowość to, zgodnie z zapowiedziami właścicieli Romana Ziemiana i Stephana Morgensterna, w kawiarni FutureNet we Wrocławiu został wstawiony pierwszy FUTUROMAT.

Pierwszy FuturoMat już we Wrocławiu

Co to jest FuturoMat?

Jest to urządzenie podobne do bankomatu, z tym że obsługuje kryptowaluty w tym FUTUROCOIN! Tak, w końcu będziemy mogli kupić używając złotówek FuturoCoina lub Bitcoina oraz kilka innych kryptowalut. Ale co ciekawe, kolejną zaletą FuturoMatu będzie wypłata bezpośrednio w maszynie Twoich kryptowalut w tym FuturoCoina zamienionych także na złotówki!

FuturoMat był zapowiadany i został dostarczony przed czasem..

Już nie mogę się doczekać co przyniesie dla nas wrzesień. Szykuje się mnóstwo nowości. Póki co jest jeszcze sierpień i możemy się skupić na tym co możemy zrobić my, czyli działać i budować swoje dochody pasywne w internecie.

Poniżej zamieszczam video w którym rozwijam tematy omówione powyżej oraz robię szybki update z FutureAdPro,

Obejrzyj Koniecznie!

 

Jeśli to ma dla Ciebie sens skontaktuj się ze mną przez Facebook lub jeśli chcesz sprawdzić FutureNet i FutureAdPro dla siebie poniżej masz potrzebne informacje:

Bezpłatna rejestracja na portalu FutureNet- REJESTRACJA LINK,

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś sie z regulaminem każdej z firm oraz zasadami na moim blogu pod tym adresem: http://kryptostarter.pl/zasady/

Założ darmowe konto na portalu FutureNet KLIKNIJ TUTAJ a otrzmasz także dostęp do programu reklamowego FutureAdPro. Napisz potem do mnie aby otrzymać BONUS NA START nawet 100,200, 500, 1000zł lub więcej!

Na nowych użytkowników zawsze czeka BONUS! Zobacz co dla Ciebie przygotowałem- Kliknij TUTAJ

Jak zacząć? po instrukcję KROK PO KROKU przejdź TUTAJ

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: