Nowy FuturoMat we Wrocławiu oraz Futurenet na EFBA 2018

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Nowy FuturoMat we Wrocławiu oraz Futurenet na EFBA 2018

Cześć

właśnie nagrałem video o kilku niesamowitych nowościach we FutureNet, które właśnie ujrzały światło dzienne.

Pierwsze mega nowość to, zgodnie z zapowiedziami właścicieli Romana Ziemiana i Stephana Morgensterna, w kawiarni FutureNet we Wrocławiu został wstawiony pierwszy FUTUROMAT.

Pierwszy FuturoMat już we Wrocławiu

Co to jest FuturoMat?

Jest to urządzenie podobne do bankomatu, z tym że obsługuje kryptowaluty w tym FUTUROCOIN! Tak, w końcu będziemy mogli kupić używając złotówek FuturoCoina lub Bitcoina oraz kilka innych kryptowalut. Ale co ciekawe, kolejną zaletą FuturoMatu będzie wypłata bezpośrednio w maszynie Twoich kryptowalut w tym FuturoCoina zamienionych także na złotówki!

FuturoMat był zapowiadany i został dostarczony przed czasem.

Kolejna ważną rzeczą jest pojawienie się FutureNet na prestiżowej konferencji EFBA czyli Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie we Wrzesniu i bilety są już dostępne. Konferencja odbędzie się w Warszawie w Hotelu Sangate Airport. Celem konferencji jest przekazanie dawki najświeższych informacji oraz najcenniejszej wiedzy od liderów z branży MLM/DS . Konferencja promuje możliwośći biznesu MLM w społeczeństwie.

EFBA 2018 Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego Warszawa

Gościem głównym będzie DR Mateusz Grzesiak. Obok wystąpi także Fryderyk Karzełek oraz wielu liderów i właścicieli z różnych firm. Konferencje poprowadzą Olivier Janiak oraz Jakub Wesołowski. Będzie to śweitna okazja aby spotkać innych liderów z branży i wymienić się spostrzeżeniami oraz posłuchać jak branża MLM rozwija się w Polsce.

Dr Mateusz Grzesiak na EFBA Warszawa 2018

WAŻNE, bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.efba.pl ale jeśli chcesz mieć bilet w lepszej cenie, możesz je kupić 100zł taniej w sklepie FutureNet.

Bilety na EFBA Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego

Już nie mogę się doczekać co przyniesie dla nas wrzesień. Szykuje się mnóstwo nowości. Póki co jest jeszcze sierpień i możemy się skupić na tym co możemy zrobić my, czyli działać i budować swoje dochody pasywne w internecie.

Poniżej zamieszczam video w którym rozwijam tematy omówione powyżej oraz robię szybki update z FutureAdPro,

Obejrzyj Koniecznie!

 

Jeśli to ma dla Ciebie sens skontaktuj się ze mną przez Facebook lub jeśli chcesz sprawdzić FutureNet i FutureAdPro dla siebie poniżej masz potrzebne informacje:

Bezpłatna rejestracja na portalu FutureNet- REJESTRACJA LINK,

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś sie z regulaminem każdej z firm oraz zasadami na moim blogu pod tym adresem: http://kryptostarter.pl/zasady/

Założ darmowe konto na portalu FutureNet KLIKNIJ TUTAJ a otrzmasz także dostęp do programu reklamowego FutureAdPro. Napisz potem do mnie aby otrzymać BONUS NA START nawet 100,200, 500, 1000zł lub więcej!

Na nowych użytkowników zawsze czeka BONUS! Zobacz co dla Ciebie przygotowałem- Kliknij TUTAJ

Jak zacząć? po instrukcję KROK PO KROKU przejdź TUTAJ

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: