Nowe FUTUREADPRO DEMO

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Nowe FUTUREADPRO DEMO

Jak będzie wyglądać Nowe FutureAdPro w Wersji DEMO?

Już wiemy jak wygląda nowe FutureAdPro ! Wersja Demo została zaprezentowana użytkownikom i możemy testować platformę w wersji beta przez następne kilka tygodni. Przyznam, że wygląda bardzo ciekawie oraz bardzo proste w obsłudze.

Nowe FutureAdPro Testujemy Wersje Demo / Beta

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest FutureNet oraz program FutureAdPro i w jaki sposób tutaj zarabiamy od kilku lat, więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem http://kryptostarter.pl/futurenet/

Pierwsza rzecz która sie rzuca w oczy to sekcja gdzie oglądamy nasze 10 reklam dziennie. Jest bardzo czytelna i przejrzysta. Reklamy zmieniają się bardzo płynnie i każda trwa mniej więcej tyle samo czasu. Nie mogę się doczekać aż sekcja do tworzenia reklam będzie otawrta, gdzie będziemy mogli robić bardziej precyzyjne reklamy własne z dokładniejszym targetowaniem.

Nie przejmuj się. Nie musisz promować nic swojego, jeśli nie posiadasz produktów, usług lub strony internetowej która chcesz reklamować na platformie, będą dostępne templaty, któych bedziesz mógł/mogła użyć aby aktywować swoje zarobki ponieważ zmiany będą wymagać aby każdy użytkownik wykorzystał swoje wykupione wyświetlenia aby zarabiać.

Jeśli sam/sama chcesz wypróbować i przetestować nową platformę możesz zalogować się tymi samymi danymi, których używasz do logowania na platformie FutureNet. Jeśli jeszcze nie masz konta założysz je tutaj: http://bit.ly/FutureNetBiz

FutureAdPro BETA

Kolejną rzeczą jaka przykuwa uwagę najbardziej jest konkurs dla testerów nowej platfromy!! Tak, dokładnie, możesz się zalogować i zacząć oglądać reklamy i wziąść udział w konkursie i wygrać nagrody od kilku sztuk FuturoCoin aż do 1 Bitcoina o wartości dzisiaj 24000zł!

Zaloguj się lub Zarejestruj i na żywo obserwuj listę osób które zaczęły wyzwanie i zaczęły oglądać reklamy 🙂 Jeśli się zdecydujesz masz szansę także wygrać!

Konkurs FutureAdPro

Poniżej video ( oraz na moim kanale YouTube ) w którym pokazuję dokładnie jak wygląda nasze nowe biuro!

Jeśli chcesz przetestować nową jak i obecną platformę, załóż darmowe konto i sprawdź już dziś!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: