FutureNet Webinar 29.11.2018 NOWOŚCI

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

FutureNet Webinar 29.11.2018 NOWOŚCI

Hej FutureNet !

Wczoraj, czyli 29.11.2018 odbył się kolejny FutureNet Webinar. W tym wpisie dowiesz się jakie nowości szykuje firma dla swoich użytkowników oraz jakie zmiany zostaną wprowadzone w 2019 roku. Na końcu wrzucam także video, które nagrałem tuż po webinarze, na którym na gorąco dzielę się nowościami!

FutureNet Webinar

FutureNet Webinar 29.11.2018

Webinar prowadzili Roman Ziemian, Stephan Morgenstern oraz Giles Whiting nowy CEO firmy FutureNet.

Podsumowując, oto najważniejsze rzeczy:

– nowa platforma społecznościowa FutureNet już na początku 2019 r (nowa pod względem wizualnym oraz dostępnych funkcji – nowy back office – i możliwości)

– nowy Messenger FN TALK (nowe opcje m.in. powiązanie czatu z Futurocoinem)

– dwie nowe aplikacje FTO Trader (do nauki o rynku kryptowalut oraz podstawy tradingu) oraz FN Power (do rekrutacji oraz budowania zespołu)

– FutureAdPro 2.0 już wkrótce! Pojawią się także specjalne narzędzia i filmiki, które pomogą użytkownikom w poruszaniu się po nowej platformie FAP

– szybsze płatności oraz nowe metody płatności

– zapowiedź kolejnego webinaru (około 10 grudnia)

– na koniec podsumowanie Romana Ziemiana( któy powtórzył to kilkakrotnie!) wszystkie działania i zmiany w programie są po to, by FutureNet mógł być firmą „na lata” oraz zdecydowanym numerem 1 w branży!

Zapraszam Cię także na wersję video gdzie mam nadzieje w komentarzach pomożesz mi odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie które pada w filmie!

Dzięki za Twoją uwagę!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o firmie zapraszam TUTAJ

Zanim zaczniesz swoją przygodę w internecie i zaangażujesz jakiekolwiek swoje pieniądze, zapoznaj się z zasadami TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: