FutureNet Webinar 14.12.2018

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

FutureNet Webinar 14.12.2018

FutureNet Webinar 14.12.2018

14.12.2018 odbył się bardzo ważny FutureNet webinar, na którym Stephan Morgenstern przekazał kluczowe informacje dotyczące najbliższych miesięcy a w szczególności, na temat tego co się wydarzy już w styczniu 2019r.

Kluczowe informacje

FutureNet Webinar - futureadpro 2.0

FutureNet Webinar 14.12.2018 – FutureAdPro 2.0

 1. Nowe FutureAdPro rusza juz 15 stycznia 2019. Będzie szybsze, sprawniejsze i lepsze niż kiedykolwiek. Tuż po nowym roku będziemy na bieżąco informowani o nadchodzących zmianach oraz FutureNet upewni się aby każdy użytkownik wiedział kiedy wersja nr 1 platfromy FutureAdPro zostanie wyłączona – nastąpi to 15.01.2019. Następnie przez tydzień będą trwały ‚przenosiny” na nową wersję 2.0 , która ma zostać odpalona 22.01.2019. W ciągu tygodnia przerwy pojawią się materiały informacyjne i szkoleniowe odnośnie nowej wersji.
 2. W styczniu nowa wersja naszej platfromy społecznościowej, która jest fundamentem całego biznesu i firmy FutureNet. Nowe funkcje oraz całkowita zmiana szaty graficznej – to tylko kilka z nowości.
 3. Nowe właściwości Matryc – bonus na start oraz dochód pasywny z matryc. Czym sa matryce?- TUTAJ
 4. Nowa użyteczność Media Points-poza platformą FutureNet
 5. Nowa aplikacja dla traderów
 6. Banners APP – wersja na iOS dla iPhone już wkrótce!
 7. Aplikacja do budowy biznesu
 8. Kolejny, piąty sposób zarabiania z FutureNet
 9. Zapowiedź webinaru podsumuwującego 6 lat FN na rynku!
 10. Projekt lasów deszczowych
 11. Nowa wielkie wydarzenie na skalę światową związane ze sponsoringiem sportowym – szykuje się niespodzianka…
 12. nowe zasady rekrutacji (m.in. nie można korzystać tzn. budować biznesu równocześnie w programie FutureNet oraz w AlterNet który skopiował 1:1 działalność firmy FN – ta kwestia była poruszana kilkakrotnie przez właścicieli firmy na wielu wcześniejszych webinarach – takie zachowanie jest nieetyczne i niezgodne z regulaminem FN, brak możliwości zmiany sponsora jeśli posiadasz aktywne konto i zakupione produkty

Poniżej także moja relacja video z webinaru. Znajdziesz tu kilka informacji więcej oraz moje wnioski na temat zmian. Jestem mega ciekaw co sądzisz na ten temat?

FutureNet Webinar Video poniżej

Więcej o FutureNet przeczytasz TUTAJ

Pozdrawiam!

 

Uwaga : Ten wpis nie jest poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: