OMEGA Biznes

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

OMEGA Biznes

Omega Best

Omega Biznes Analiza i Prezentacja Omega Best

Omega Best Biznes Prezentacja

Omega Best Prezentacja

W poniższym video dowiesz się co to jest Omega Biznes, kto za nim stoi, co sobą reprezentuje oraz czy i ile można na tym zarobić!

Jeśli chcesz założyć konto na portalu www.OmegaBiznes.pl poniżej znajdziesz 2 minutową instrukcję Krok Po Kroku jak to zrobić

 

Podsumowanie projektu www.OmegaBiznes.pl :

CEO nr 1 Bartosz Nafalski jest multi przedsiębiorcą, zarządza wieloma spółkami. Był odpowiedzialny za kampanie marketingowe takich firm jak Frugo, DR. Witt, Łowicz, Pepsi czy TIGER. Aktualna działalność jest związana z przedsięwzięciem EXPEDITE, która świadczy usługi finansowe i restrukturyzacyjne dla FIRM.

CEO nr 2, Łukasz Bożek wieloletni finansista korporacji Sanatander. Aktualnie prowadzący firmę Feat.Software, dostawca technologii oprogramowania dla firm.

Jak Zarabiamy:

 • Active Box: pakiet nr 1 – 30% w 6 miesięcy, lub pakiet nr 2 – 70% w 12 miesięcy. Połowa zysku z pakietu będzie naliczana automatycznie każdego dnia, natomiast druga polowa będzie zależna od tego ile zadań tego dnia wykonasz tzn. pakiet 6msc daje 15% zysku bez konieczności logowania, kolejne 15% jest za wykonywanie zadań. Dodatkowo: Reklamy: 5%, Ankiety: 3%, Zadania specjalne: 7%.  Dla pakietu 12msc jest wprost proporcjonalne.
 • Mining Kryptowalut: Wynajem mocy wydobywczej
 • Płatności FIAT: Najpierw zostaną uruchomione w chinach, za pośrednictwem Bank Transfer oraz ePay (dostępne za kilka tygodni)
 • Trading: Zatrudniono 4 traderów, testowano ich bardzo długo, potrafią przynieść na prawdę świetne wyniki dlatego Omega zdecydowała się oficjalnie ich dołączyć do projektu [Każdy gra inną strategią: forex/ krypto/ surowce. Wyniki traderów będą publikowane.
 • Karta Omega: Jest już dostępna, operator MasterCard wiec można wypłacać w każdym bankomacie, pierwsi liderzy otrzymali swoje karty
 • Platforma dostępna w wielu jezykach m.in: Niemiecki/Hinduski/Rosyjski/Hiszpański
 • Support w nowych językach: Chiński/Japoński/Koreański/Wietnamski/Rosyjski

Projekty realizowane przez Omegę:

 • Operator płatniczy: za kilka tygodni zostanie wprowadzony, operował będzie płatnościami BTC/LTC/ETH/ETC
 • Aplikacja mobilna Omega [będzie na IOS i Android]
 • Biuro w Azji [wkrótce otworzą je w HongKongu]
 • Czat Omega [czat pokroju messengera, dostępny będzie na IOS i Android]
 • Współpraca z Reuters [ największy serwis informacyjny na świecie, Omega już współpracuje z nim, więc zapewni to stały dostęp do świezych informacji na portalu informacyjnym Omega Best]

Strategia na 5 lat: 

 • Właściciele pracują nad licencjonowaną instytucją płatniczą
 • Rozpoczęli pracę nad licencjonowanym funduszem inwestycyjnym, z gwarancją 100% bezpieczeństwa dzięki ubezpieczeniu – dostępny dla klientów z całego świata.
 • Chcą zostać największą firmą badań rynku na świecie, dzięki zgromadzeniu ogromnej społeczności oraz przeprowadzaniu na niej ankiet.
 • Serwis informacyjny: firma celuje w kilkaset tysięcy czytelników dziennie
 • Wsparcie dla startup’ów: marketingowe, venture capital, pomoc w ICO, optymalizacja kosztowo-podatkowa, wsparcie kapitałowe

 

Bezpłatna rejestracja na portalu Omega: REJESTRACJA LINK,

Na osoby w moim zespole zawsze czeka BONUS NA START! 

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook 

 

Omega Best Logo

Omega Best Logo

 

 

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś sie z regulaminem każdej z firm oraz zasadami na moim blogu pod tym adresem: http://kryptostarter.pl/zasady/

Uwaga! : Ten blog i jego treści nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: