Karta TWISTO – 50zł Dla Każdego Za Rejestracje

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

Karta TWISTO – 50zł Dla Każdego Za Rejestracje

Karta TWISTO – 50zł Dla Każdego Za Rejestracje

Karta Twisto

Karta TWISTO – Załóż Konto Na www.KartaTwisto.pl i Zgarnij 50zł za FREE!

 

Na rynek wchodzi bardzo ciekawy produkt wielowalutowa KartaTWISTO, która może pomóc Ci zorganizować wszystkie Twoje płatności.

Jest to bezpośredni konkurent na rynku dla karty Revolut, ponieważ oprócz prostych płatności na całym świecie w różnych walutach TWISTO oferuje m.in. możliwość zrobienia zakupów i zapłacenia za nie później, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat czy prowizji! Dobre czy dobre?

Jest to wielowalutowa karta oraz aplikacja z bardzo ciekawym systemem płatności.

Z Twisto robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek.

Kupuj w Polsce i za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany. Odlot!

karta twisto

Karta i Aplikacja Twisto już dostępna w Polsce

Twisto wchodzi właśnie na rynek polski i jako część swojej kampanii marketingowej oferuje swoim partnerom BONUS w wysokości 50zł za rejestracje. Pieniądze te możesz wykorzystać na zakupy online u jednego z setek partnerów Twisto w Polsce lub za granicą, bądź możesz je wydać w dowolnym sklepie stacjonarnym gdzie przyjmowany jest MasterCard. Możesz nią zapłacić w Biedronce za swoje zakupy, za paliwo na stacji, za obiad w restauracji itd itp.

Skorzystaj z oferty póki jest dostępna i załóż darmowe konto na www.KartaTwisto.pl i zgarnij darmowe 50zł.

Poniżej znajdziesz VIDEO gdzie pokazuje cały proces krok po kroku. Cały proces to max 10 minut. Więc myślę że 50zł za 10 minut ”pracy” to całkiem fajny zarobek, pomijając nawet wszystkie benefity które płyną z posiadania tego produktu w portfelu! Tym bardziej jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarabianiem w internecie, to może Ci pomóc wystartować i sprawdzić w prosty sposób, że internet ”nie gryzie”.

Jeśli masz jakieś pytania lub trudności odezwij się na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: