Darmowe Kryptowaluty

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

Jak zdobyć Darmowe Kryptowaluty?

Darmowe Kryptowaluty

Zgarniaj Darmowe Kryptowaluty Regularnie

W Tej części będę się z Tobą dzielić tymi projektami, które oferują Darmowe Kryptowaluty Dla Każdego za rejestrację bądź wykonanie kilku prostych zadań na social media.

Jest to możliwe ponieważ jest to bardzo dobra reklama dla firm które wchodzą dopiero na rynek i chcą zbudować dzięki temu społeczność i rozpoznawalność.

Odkąd działam w branży kryptowalut, mieliśmy okazję skorzystać z wielu takich tematów, które przynosiły ciekawe zyski i pozwoliły zarobić kryptowaluty w 100% za darmo i bez żadnej inwestycji za kilka minut naszej pracy.

Myślę, że jest to bardzo dobry sposób aby postawić swoje pierwsze kroki w branży krypto, ale także stabilnie budować i dywersyfikować swój portfel.

Nie jestem fanem korzystania z każdego darmowego projektu jaki jest na rynku, bo jest ich mnóstwo i duża część z nich jest bezwartościowa. Zabiera jedynie naszą uwagę i czas. Są na rynku jednak projekty, które mogą nas mile zaskoczyć finansowo.

Mój największy zarobek z jednorazowego airdropu kryptowaluty PolyMath, wyniósł niecałe $300 za wykonanie kilku prostych zadań na social mediach. Czasami trafiają się takie ”perełki” jednak zazwyczaj jest to $10-$50 dla każdego co i tak uważam za świetny dodatek do naszego portfolio.

BARDZO WAŻNE!!!

Okazja nie trwa wiecznie

Takie okazje i oferty są zawsze tymczasowe i krótkoterminowe i najczęściej działa tutaj zasada kto pierwszy ten lepszy. Czasem trwają kilka dni a czasem kilka miesięcy a innym razem kończą się przed przewidywanem czasem z powodu dużego zainteresowania.

Więc, jeśli zauważysz poniżej nowy airdrop bądź inną okazję polecam skorzystać od razu 🙂 Zaglądaj tutaj regularnie i koniecznie SUBSKRYBUJ mój kanał na YouTube (oraz kliknij dzwoneczek żeby dostawać powiadomienia) wtedy nic Ciebie nie ominie.

Nowe projekty oferujące darmowe pieniądze pojawią się w pierwszej kolejności w tej części bloga, dlatego obserwuj mnie także na Facebook oraz Instagram gdzie będę zawsze informował kiedy pojawi się nowy wpis z nową okazją!

Poniżej znajdziesz listę aktualnych ofert, gdzie możemy zgarnąć darmowe kryptowaluty lub inne na które warto zwrócić uwagę.

Zapraszam!

TWISTO: 50zł za rejestrację i weryfikację konta + 50zł za polecenie. Koniec promocji – do odwołania

Rejestracja: http://KartaTwisto.pl

YouTube: https://youtu.be/4fdkDABfO20

 

__________________________________________________________________________________________________

Giełda WAZIRX: 50 WRX (25+25) za rejestrację, weryfikację KYC i małą transakcję (min $1 w krypto). 25 WRX za polecenie. Koniec promocji nieokreślony.

WazirX Airdrop WRX

WazirX Airdrop WRX

Rejestracja: https://wazirx.com/invite/tjqqfjva

 

__________________________________________________________________________________________________

Portfel BlockChain: Darmowe STX (BLOCKSTACK) ilość nieznana, wymagana weryfikacja KYC.  ostatni airdrop XLM na blockchain był wart $50, teraz mamy drugi. Brak możliwości polecania. Koniec promocji luty 2020 lub do odwołania.

Darmowe Kryptowaluty STX Blockstack AirDrop

Darmowe Kryptowaluty STX Blockstack AirDrop

Rejestracja/założenie portfela: https://www.blockchain.com/pl/getcrypto

 

__________________________________________________________________________________________________

Ledger & Tezos: Konkurs z okazji możliwości stakowania XTZ na Ledger Live. Do zgarnięcia w losowaniu aż 100 portfeli sprzętowych Ledger Nano oraz nawet 1000 XTZ (wartość na 17.12.2019 $1670). Wymagana prosta rejestracja i kilka zadań na social media za które otrzymujemy punkty. Dodatkowe 100 punktów za każde polecenie. Każdy bierze udział w losowaniu. Koniec promocji do odwołania.

1000 XTZ i 100 Ledger Nano Za Darmo

1000 XTZ i 100 Ledger Nano Za Darmo

Rejestracja: https://contest-tezos.ledger.com/17374/9267501

 

Moje Airdropy wypłacone zakończone sukcesem:

  1. Polymath airdrop POLY – $300
  2. Aplikacja CryptoCom airdrop MCO – $50
  3. Portfel Blockchain airdrop XLM – $50
  4. Giełda Coindeal airdrop CDL – $15
  5. Aplikacja Keybase airdrop XLM – $50
  6. Twisto 50zł za rejestracje – 50zł
  7. Airdrop Energi NRG – $150