DIC

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

Dlaczego Diamond Certainty?

Zanim opiszę co to za firma i jakie produkty oferuje oraz jakie korzyści mamy z ich posiadania, pomyślałem, że podzielę się z Tobą powodami rozpoczęcia współpracy z firmą Diamond Certainty.

Diamond Certainty – Złoto Inwestycyjne i Diamenty

Szukając inwestycji oraz biznesów w internecie, coraz częściej możemy spotkać projekty, które działają bardzo krótko. Zauważyłem także coraz częstsze opinie, że w biznes online ”wchodzimy na 3 miesiące i potem idziemy dalej”. Znasz to?

Od początków działania w internecie nie byłem zainteresowany robieniem jakiegokolwiek biznesu ”na chwilę” i tak jak ponad dwa lata temu tak samo teraz wciąż szukam projektów które dają szanse na zbudowanie czegoś więcej niż tylko chwilowy dochód.

I pomimo, że wiele projektów na rynku upada, zdarzają się biznesy które przetrwały próbę czasu będąc na rynku już ponad 15 lat i wciąż się rozwijają.

Takim projektem dla mnie jest właśnie DIC.

Diamond Certainty – Zabezpieczenie i stabilność

Doskonale rozumiem jak ważne jest zbudowanie stabilności oraz zabezpieczenia finansowego w życiu każdego człowieka. Dlatego inwestujemy w różne rzeczy: kryptowaluty, lokaty bankowe, fundusze, biznesy online lub trzymamy pieniądze w skarpecie pozwalając inflacji aby zżerała ich wartość.

O ile biznesy online oparte o trading czy kryptowaluty dają potencjalną możliwość szybkiego zbudowania dochodu pasywnego, o tyle biznes DIC daje możliwość zbudowania bardzo solidnego fundamentu zabezpieczenia finansowego w kruszcach jakimi są diamenty i zaczynając od kwoty zaledwie $60… Dodatkowo z czasem możemy zbudować także solidny dochód pasywny oparty na co pozwala struktura planu marketingowego firmy. Oczywiście kruszce są idealnym sposobem na prawdziwą dywersyfikację dla osób inwestujących w internecie i nie tylko.

Podsumowaując DIC to:

-realny, fizyczny produkt, nie kupujemy kota w worku ani kruszców na papierze

-solidna firma z 15 letnim stażem na rynku, partner najstarszej giełdy diamentów w Antwerpii oraz m.in producent koron na wybory Miss Universe.

-biznes który można budować równolegle z każdym innym projektem w internecie

-możliwość prostego oszczędzania pieniędzy w diamentach

-żadnych dodatkowych opłat ani kar, możliwość rezygnacji w każdej chwili

-start z bardzo małym kapitałem od $60, cała oszczędzana kwota cały czas należy do nas, możemy wykorzystać ją za zakup wybranego przez nas aktywa

-możliwość zbudowania z czasem dochodu pasywnego dzięki strukturze planu marketingowego.

MINIMALNE RYZYKO! dlaczego? ponieważ pieniądze które oszczędzasz wydajesz w całości na zakup realnego produktu. oczywiście zawsze jest ryzyko, że każda firma może się zamknąć z dnia na dzień, możemy dostać list z banku że bankrutuje etc. Patrząc jednak na charakterystykę firmy oraz jej renomę i staż na rynku są dziś moim zdaniem jednym z najbardziej konkretnych partnerów na rynku. W każdej chwili możesz kupić produkt z katalogu firmy i otrzymać fizyczny diament (lub inny produkt) do Twojego domu.

Z DIC możemy zacząć od kwoty $60

Zarówno diamenty czy złoto nie wymagają aby dorabiać im jakiejkolwiek ideologii. Są to te aktywa, które na przestrzeni ostatnich stuleci potwierdziły swoją wartość a ich największym atutem jest zachowanie wartości pieniądza w czasie.

Od lat kruszce są uważane za bardzo stabilne inwestycje stąd ich tak duża popularność.

Ale do rzeczy. Na czym to polega, jak zacząć?

Idea projektu DIC jest bardzo prosta. Po rejestracji konta na platformie, oszczędzasz na swoim koncie DIC $60 miesięcznie lub wielokrotność tej kwoty ( tj $120, $180 etc). Do tego otrzymujesz od firmy pozycję w planie wynagrodzeń aktywną przez każdy opłacony miesiąc. Ten temat omówię poniżej.

Cała kwota jaką oszczędzamy cały czas należy do nas i możemy w każdej chwili ją wykorzystać na zakup produktów z katalogu DIC. Osobiście oszczędzam na zakup diamentów inwestycyjnych. W katalogu znajdziemy także biżuterię diamentową, jednak polecam skupić się na budowie swojego portfela na kamieniach inwestycyjnych.

Ceny diamentów zaczynaja się od $800 i ich cena rośnie w zależności od wagi, czystości etc

Jeśli chcemy możemy od razu zapłacić większą kwotę i kupić sobie po prostu diament, które zostanie dostarczone do nas przez kuriera bądź możemy odebrać je osobiście w jednym z kilku showroomów.

4 własne lokalizacje – DIC Showroom

PODSUMOWUJĄC:

Po pierwsze z DIC oszczędzamy pieniądze za które kupujemy diamenty. Diamenty to nie jest produkt na szybki zakup i sprzedaż, ich wartość służy do przenoszenia wartości pieniądza w czasie i rośnie długofalowo. Jeśli liczysz na szybki zarobek z zakupu i sprzedaży diamentu to nie jest produkt dla Ciebie. Dzięki diamentom możemy tworzyć dywersyfikację w swoim portfelu i budować na nim zabezpieczenie finansowe.

Jeśli natomiast chciałbys potraktować DIC jak biznes i budować zespół osób które razem budują swoje aktywa i oszczędzają także w diamentach, możesz zbudować dodatkowy dochód pasywny jednocześnie budując zabezpieczenie finansowe w diamentach.

Jeśli chcesz wystartować i zacząć budować swoje zabezpieczenie i stabilność finansową z DIC, konto założysz pod tym linkiem REJESTRACJA

Pozycja w planie wynagrodzeń czyli potencjalny dochód pasywny.

Już wiesz, że inwestując z DIC, wpłacając $60 miesięcznie na swoje konto przeznaczasz te środki na zakup kruszców. Oprócz tego, po rejestracji i pierwszej wpłacie dostajesz także pozycję w planie wynagrodzeń. Ta pozycja pozostaje aktywna tak długo jak długo aktywne są Twoje miesięczne wpłaty. Masz w tym czasie dostęp do wszystkich dostępnych bonusów

Co nam daje taka pozycja?

W każdej strukturze są 363 pozycje na 5 poziomach ( omawiam to szerzej w tym video ➡ https://youtu.be/AMnoGviYesU) . Za każdą osobę która znajduję się w Twojej strukturze i trafi na jedną z pozycji, otrzymujesz BONUS LOJALNOŚCIOWY od $0.5 do $2 za każdym razem kiedy ktoś dokona płatności na swoje konto oszczędnościowe DIC. Dodatkowo od każdej osoby bezpośrednio zaproszonej z Twojego linku partnerskiego otrzymujesz 5% wartości jej miesięcznych oszczędności. Nie tylko za pierwszym razem i za każdym kolejnym razem. Co ciekawe, w Twoim zespole mogą się pojawić osoby których nie znasz za które także otrzymasz bonus lojalnościowy jako bonus od firmy!

DIC posiada także system poleceń

Jak to działa?

W planie DIC budujemy tzw 3 nogi na pięciu poziomach. Korzystając z Twojego linku partnerskiego możesz zapraszać kolejne osoby, które wg planu DIC trafią do Twojego zespołu. Do Twojego zespołu mogą trafić także osoby, które zapisywać będę ja, ponieważ system automatycznie uzupełnia wolne miejsca w drzewku po kolei, a pod każdym są tylko i wyłącznie 3 wolne miejsca. Każde drzewko ma 363 wolne miejsca na 5 poziomach

Dodatkowo firma prowadzi kampanie marketingowe na całym świecie i kiedy pojawi się nowy klient którego pozyskała firma, on także trafia w pierwsze wolne miejsce w strukturze, więc może się okazać, że ta osoba trafi właśnie do Ciebie.

Oczywiście wielkość Twojego zespołu będzie finalnie uzależniona od Twojej pracy, a ewentualne dodatkowe osoby które trafiają do Twojego zespołu można potratować jako dodatkowy bonus.

 

Pamiętaj, że bonusy za budowę zespołu to dodatek do diamentu który każdy kupume za swoje oszczędzane pieniądze.

Każdy użytkownik może mieć więcej niż jedną pozycję w strukturze. Ja sam zdecydowałem aby inwestować miesięcznie w kruszce z DIC $240, co oznacza, że dostałem 4 pozycje. Każda z tych pozycji jest rozliczana indywidualnie i zwiększa także potencjalny dochód pasywny. Jeśli zdecydujesz się aby inwestować więcej niż $60 miesięcznie, koniecznie się do mnie odezwij, podpowiem Ci jak zoptymalizować Twoją pozycje w firmie.

 

WAŻNE!! Firma daje każdemu użytkownikowi automatycznego BOTA na messenger, dzięki któremu możesz łatwiej budować swój biznes. Bot przedstawi projekt za Ciebie! Na Twoim końce znajdziesz link do wersji polskiej ale także angielskiej jeśli chcesz budować swój biznes poza granicami naszego kraju. Bot jest także wyposażony w Twój link partnerski.

Sprawdź jak to działa sam/a!

Pogadaj z BOTEM (PL):  Kliknij tutaj i sprawdź!

Mając do tego takie narzędzia praca może stać się dużo łatwiejsza.

MARS app poradnik

Zacznij z DIC krok po kroku

 

Jeśli dopiero zaczynasz biznes online, lub zajmujesz się tym już kilka lat, myślę że warto mieć w swoim portfelu biznes DIC, gdzie oprócz zakupu diamentów i budowy zabezpieczenia finansowego mamy także sporą szansę zbudować dochód pasywny w firmie która jest już 15 lat na rynku, i wygląda na to że będzie jeszcze przez bardzo długi czas.

Jeśli chcesz wystartować i sprawdzić jak to działa załóż swoje konto DIC pod tym linkiem TUTAJ

Jak założyć konto kliknij TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytania odezwij się na FaceBooku TUTAJ

BONUS!! Do końca listopada 2019, dla każdej osoby która wystartuje z DIC z minimalną kwota $60 w moim zespole, otrzyma ode mnie dodatkowe $10 extra na start!

A do końca Grudnia 2019, dodatkowo za każdą poleconą osobę w Twoim zespole z Twojego linku, przy pierwszej wpłacie otrzymasz aż $30 extra!

 

Zaczynamy? kliknij  TUTAJ

 

Uwaga! NOTA PRAWNA i RYZYKO: To video i jego treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych na tym blogu nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.