EXP ASSET

Co to jest i dlaczego wybrałem platformę EXPERT ASSET?

Firmie EXP ASSET przyglądałem się około miesiąca zanim podjąłem decyzje o inwestycji. Dlaczego? Ponieważ zbierałem informacje, rozmawiałem z ludźmi, którzy już tu są, oraz czekałem na dowody wyników oraz potwierdzenie wiarygodności samej firmy.

EXP ASSET= WIARYGODNOŚĆ + WYNIKI

Dziś wiem, że czekałem troche za długo, ponieważ dziś EXP ASSET uważam za jedną z moich najbardziej bezpiecznych, wiarygodnych i długoterminowych przedsięwzięć z poważnymi ludźmi tworzącymi firmę oraz możliwościami jakie daje platforma.

ABC Platfromy i Firmy cz.1 Co Kto i Jak Działa?

Parę faktów:

Właściciel to Patryk Krupiński.

Zdobył wykształcenie w Luksemburgu. Współpracował z najlepszymi niemieckimi traderami. Następnie pracował w HFT Brokers jako trader w Polsce. Aktualnie w głównej mierze pozostaje spekulacyjnie zorientowanym zawodowym traderem zarządzającym
rachunkami. Specjalizacją Patryka jest mechanika rynku, analiza techniczna oraz systemy transakcyjne

 

 

 

Exp Asset to platforma szkoleniowa. Oferuje pakiety edukacyjne w zakresie rynków kapitałowych.
Użytkownik ma dostęp do wiedzy przez okres 120 dni od momentu wykupienia pakietu.

 

Bonus wypłacany w formie dziennych naliczeń to dodatek i nie jest gwarantowany.  Firma wypłaca go jeśli sama osiąga zysk. Gwarantowany jest produkt, czyli dostęp do platformy szkoleniowej. Chcesz zainwestować w Plan Binarny w EXP ASSET i zarabiać 0.5%-1.5% dziennie? Firma dzieli się z Tobą wiedzą na temat rynków finansowych i wynagradza Cię premiami zależnymi od zysków generowanych przez firmę. Jeśli interesuje Ciebie aby promować ten projekt, możesz spodziewać się 8% wypłaconych od razu do Twojego portfela, za każdą osobę która skorzysta z tej możliwości zarobku, oraz 10% z planu binarnego. Jednak w tym jak i w każdym innym projekcie polecanie nie jest konieczne aby zarabiać-Proste!

 

Następnie jako rozszerzenie Twojej wiedzy możesz skorzystać z matryc, gdzie zostaniesz zaopatrzony na stałe w serie filmów edukacjyjnych na różnych poziomach zaawansowania, tak abyś mógł/mogła krok po kroku dowiadywać się nowych rzeczy bądź być może da Ci ten brakujący element jeśli już kiedys zajmowałes sie np Forexem, gdyż w niektórych wypadkach możesz liczyć na sygnały z rynku od profesjonalistów!

 

Możesz także skorzystać od niedawna z dzierżawy mocy obliczeniowej na 18 miesięcy do wydobywania kryptowalut! Dla mnie jest to mega ważne. Ponieważ kopię już w kilku miejscach, jednak do tej pory nikt nie zaoferował kopania krypto w połączeniu z matrycami. Dzierżawa koparek zaczyna się od matrycy za $250 wzwyż.

 

 

 

Co to są matryce i jak działają?

 

 

 

 

Oprócz codziennych naliczeń z kopania, każda matryca od edukacjynych po miningowe daje możliwość skorzystania z bonusów jakie mogą one przynieść.

 

 

 

I na koniec, co było #1 powodem aby przyłaczyć się do EXPERT ASSET jest audyt prawny. 

Być może spotkałeś się kiedyś z opiniami, że projekty podobne do tego są piramidami fianansowymi i są nielegalne, albo być może sam tak kiedyś myślałeś? Pierwszy raz się spotykam z dokumentem, który na starcie firmy wyklucza taką możliwość!

Firma zadbała o ten element wynajmując jedną z największych kancelarii prawnych we Wrocławiu aby przeprowadzić audyt, mający poświadczyć wiarygodność spółki oraz brak jakichkolwiek elementów przeciwko wiarygodności oraz transparentności firmy. Audyt ma około 70 stron i został przeprowadzony przez kancelarię prawną Rafał Kufieta we Wrocłąwiu.

 

 

 

 

Dlaczego więc zdecydowałem się zainwestować w

EXP ASSET?

Jest to dość unikatowy program na rynku z autorytetami, którzy ją prowadzą oraz planami na przyszłość. Zarówno możliwe zarobki pasywne, które może mieć każdy bez polecania są bardzo ciekawe jak i ewentualne dochody z planu marketingowego dla tych co chcą ten biznes polecać. Dla mnie osobiście element audytu prawnego i wiarygodności firmy pozwolił w pełni zaufać temu projektowi.

Możesz zacząć z małym pakietem edukacjyjnym na początek za $100-$1000, ”zamocz stopy zanim wejdziesz po kolana”, zarób pierwsze pieniądze i pomyśl na większą skalę!

Jesteś ciekaw realnych wyników finansowych tej inwestycji? kliknij TUTAJ

Gotowy żeby zacząć? po instrukcję KROK PO KROKU przejdź TUTAJ

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.