FutureNet i FutureAdPro

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Zacząłem zarabiać z FutureNet od lipca 2017, czyli od momentu kiedy wystartowałem.

Pamiętaj, zarabianie z FN to nie jest praca na etacie czy umowa o zlecenie! Podpisujesz elektronicznie umowę współpracy, akceptujesz regulamin, a Twoje dochody są uzależnione od Twojego zaangażowania oraz od aktualnych prowizji wypłacanych w systemie matryc bądź revshare wg planów marketingowych.

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś się z regulaminem każdej z firm oraz zasadami na moim blogu pod tym adresem: http://kryptostarter.pl/zasady/

Założ darmowe konto na portalu FutureNet KLIKNIJ TUTAJ a otrzmasz także dostęp do programu reklamowego FutureAdPro.

 

Zacznijmy najpierw od pytania co to wogóle jest FutureNET?

 

FutureNet jest na rynku od 2014 roku. Program FutureAdPro, to program reklamowy, gdzie wykupujemy usługe reklamową na platformie, każda paczka reklamowa o wartości $50 daje nam 800 wyświetleń reklamy na platfromie. Dodatkowo jeśli jesteśmy aktywnymi użytkownikami, i codziennie oglądamy określoną ilość reklam, kwalifikujemy sie na dodatkowy bonus, czyli rev-share. Wielkość bonusu jest zróżnicowana i zależna od efektywności i dochodów firmy. Dochody nie są gwarantowane. Tak w skrócie: FutureNET jest to przede wszystkim platforma społecznościowa, bardzo podobna do tych, które już dobrze znasz np Facebook, Twitter czy VKontaktie(zgadza się, Rosja ma własny portal który jest tam bardziej popularny od FB). Czym się jednak wyróżnia i dlaczego ja lub TY miałbyś z niej korzystać?

Co w takim razie może zaoferowac FutureNET czego nie oferują inne platformy społecznościowe?

Najpierw musisz sobie zdać sprawę, że dla FB i innych portali z jakich korzystasz jesteś po prostu KLIENTEM a nie tylko użytkownikiem! A FB dzięki właśnie Tobie ZARABIA! Zaskoczony?

Ostatnie badania wykazują, że FaceBook zarobił aż $5 000 000 000 zaledwie w 3 pierwsze miesiące 2018 roku! Jest wzrost o 60% w porównaniu do okresu poprzedniego. A zgadnij co jest głównym źródłem dochodu Facebooka? REKLAMY! Dochody z reklam ciągle rosną, ponieważ dziś każda firma reklamuje się w internecie. Tylko ile Ty zarobiłeś? Ile Facebook Ci zapłacił za oglądanie reklam innych użytkowników? Właśnie- NIC!

FutureNet jest na rynku od 2014

Tutaj wkracza FutureNet, który zdecydował się dzielić zyskami z reklam i nie tylko, ze swoimi użytkownikami! I robią to skutecznie od kilku lat a społeczność Portalu to juz 5 000 000 użytkowników, jednak to dopiero początek!

Firma działa także w sektorze KRYPTOWALUT oraz posiada własną kryptowalutę FuturoCoin, która rozpędza się każdego dnia!

Założ darmowe konto na portalu FutureNet- REJESTRACJA LINKotrzmasz także dostęp do programu reklamowego  FutureAdPro oraz kopalni Futuro.

Bezpłatna rejestracja na portalu FutureNet- REJESTRACJA LINK,

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.