FutureNET i FutureAdPro

Co to jest FutureNET i FAP?

W ciągu pierwszych trzech miesięcy zarobiłem dzieki FutureAdPro(FAP) ponad 900$! I to ”pracując” zaledwie 5-10 minut dziennie! Być może myślisz- Nie możliwe! Ja tak myślałem… Na szczęście jakiś czas temu zrozumiałem, że internet się rozwija, tak jak i firmy które dzięki niemu istnieją, a tym samym formy zarabiania podlegają także ewolucji ! ”Dlaczego więc miałbym nie spróbować”?

DECYZJA=REZULTATY+$900 w trzy pierwsze miesiące

Moim Zdaniem FutureNet i FutureAdPro jest to #1 najbezpieczniejsza inwestycja jaką zrobiłem. Dlaczego tak uważam dowiesz się poniżej.

Jakie są plusy:

+20% w skali 4 miesięcy

+codzienne wypłaty i dostęp do prowizji

+łatwa obsługa konta online

+wiarygodna firma istniejąca na rynku kilka lat

+wypłacalność

+darmowa rejestracja

+minimalna inwestycja- wystarczy 1 AdPack za $10 lub $50

+możliwość reinwestycji z zarobionych pieniędzy

+fizyczna siedziba firmy w Polsce i za granicami kraju

 

Jakie są minusy:

-nie jest to w 100% dochód pasywny porównując do innych projektów, wymaga 5-10 minut dziennie Twojego czasu

-naprawdę ciężko znaleźć coś więcej, patrząc nawet obiektywnie

 

 

Tak w skrócie: FutureNET jest to platforma społecznościowa, bardzo podobna do tych, które już dobrze znasz np Facebook, Twitter czy VKontaktie(zgadza się, Rosja ma własny portal który jest tam bardziej popularny od FB) itd. Czym się jednak wyróżnia i dlaczego ja lub TY miałbyś z niej korzystać?

Co w takim razie może zaoferowac FutureNET czego nie oferują inne platfromy społecznościowe?

Najpierw musisz sobie zdać sprawę, że dla FB i innych portali z jakich korzystasz jesteś po prostu KLIENTEM a nie tylko użytkownikiem! A np FB dzięki właśnie Tobie ZARABIA! Zaskoczony?

Pozwól, że wyjaśnie dlaczego.

Otóż na pewno zauważyłeś reklamy na portalach społecznościowych. Za te reklamy dla FB płacą firmy oraz osoby prywatne, które chcą coś wypromować np usługę lub jakiś produkt. Kwoty za takie reklamy są astronomiczne, a cały zysk wędruje do kieszeni włascicieli portali społecznościowych.

Niestety ja tego wcześniej nie rozumiałem, chociaż po prostu lubie korzystać z FB jako formy kontaktu ze znajomymi.

Nie wiem czy FN(FutureNet) dorówna kiedyś Facebookowi, jednak już dziś może się pochwalić dynamicznie rosnącą grupą użytkowników sięgającą około 2mln na całym świecie! Chociaż FN nie jest tak bardzo znany to oferuje coś czego nikt ze znanych Ci portali zaoferować nie pomyślał. Do tego jest to firma zarejestrowana we Wrocławiu, gdzie powstała już pierwsza kawiarnia z szyldem firmy w Polsce. Kolejne powstają także zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. Jest to też firma leasingowa,  własna giełda kryptowalut oraz już wkrótce własna kryptowaluta i wiele innych.

Jest to bardzo ważne aby firma miała wiele źródeł dochodów!

Dla mnie to wszystko złożyło się na moje pełne zaufanie.

FutureNET po prostu płaci Tobie za to, że korzystach z ich platformy, lajkując, dodając posty bądź rozmawiając ze znajomymi. ZGADZA SIĘ! Płąci za coś co i tak dziś robisz. FN dzieli się z Tobą przychodem z reklam, jaki otrzymują od reklamodawców. I TO MA SENS!

FutureNET to jednak dużo więcej i jest dopiero w początkowej fazie rozwoju.

Za korzystanie z portalu społecznościwego będziesz zarabiać centy. Nie dużo, ale ziarnko do ziarnka..

FutureNET jednak oferuje większe, bardziej dynamiczne możliwości zarobku, wciąż bez potrzeby wychodzenia z domu bądź przy pomocy Twojego smartfona.

Są to FutureAdPro oraz Matryce Produktowe.

Jak się więc zarabia dzięki FAP?

Zacząłem właśnie od FAPu i zakupu adpaków, uważam to za najlepszy plan, ponieważ zarabiać zaczynasz już od pierwszego dnia!

W skrócie zarabiasz 20% w skali 4 miesięcy za klikanie 10 reklam dziennie! 

A konkretnie:

  1. Kupujesz paczki reklamowe za $10 lub $50 dolarów. Każda paczka to 800 wyświetleń Twojej reklamy jeśli taką masz bądź chcesz zrobić i wypromować jakiś produkt, stronę www, bloga, usługę, firmę lub cokolwiek. Wykorzystanie tej reklamy zależy od Ciebie. Jeśli tego nie wykorzystasz, spoko, i tak zarobisz.
  2. Codziennie na swoim koncie FAP po zalogowaniu, będziesz musiał obejrzeć 10 reklam po 20sekund każda. I już! Oczywiście nic nie musisz-możesz wszystko, jednak jeśli chcesz zarbiać reklamy obejrzeć trzeba!
  3.  Przez nastepne 24godziny zarabiasz co 15 minut. Firma dzieli się w ten sposób z Tobą przychodem od reklamodawców.
  4. Ile się zarabia? Naliczenia są na poziomie 1% dziennie wartości Twoich paczek AdPack. Jeśli masz np 10 paczek po $50 ( te rekomenduje, wypracowują lepszy zwrot z inwestycji niż paczki $10), system naliczy 10×50=500$, 1% z $500= $5. mała część z tego powędruje automatycznie na Twoje konto reklamowe online okolo $0.7, które będziesz mógłwykorzystać na zakup kolejnych wyświetleń Twojej reklamy lub np zapłacić za swoja LandingPage jeśłi zdecydujesz sie promować FAP.
  5. Paczka wygasa kiedy z $50 zrobi się $60 po okolo 120dniach, czyli masz 20% w skali 4 miesięcy. Całkiem przyzwoicie, przyznasz zwłaszcza jeśłi zdażyło Ci się inwestowaź w 2% w skali roku lokaty bankowe!
  6.  Mamy tutaj też możliwośc polecania. Od każdej osoby, która kupi ad packa i jest zarejestrowana z Twojego reflinka. Otrzymujemy od 3 do 8 % w zależności od tego czy wykupujemy abonament zwiekszający nasze prowizje. Jeśli Twoj znajomy zarejestrowany z twojego linku chce kupic wiecej niż 6 paczek, to opłaca Ci się kupic abonament na poziomie V. Ile kosztuje abonament (status) Future ad pro i co nam daje?-poniżej 

Kolejny punkt to matryce. Uważam, że na start najlepiej zacząć z FutureAdPro gdyż zaczynasz zarbiać od razu. Matryce opisuje w oddzielnym linku http://kryptostarter.pl/futurenet/matryce-futurenet/

Dlaczego więc zdecydowałem się zainwestować we FutureNet i FutureAdPro?

Program FutureAdPro, jest nie tylko ”Pierwszym RevSharem” opartym o portal społecznościowym, ale w mojej ocenie, jest to REVSHARE, który powstał ucząc się na błędach podobnych pomysłów z przeszłości(np brak innych źródeł finansowania firm niż wpłaty użytkowników!), które nie wytrzymały próby czasu. FutureNet poprawił błędy i w moim odczuciu jest to najbezpieczniejsza z moich inwestycji. 

Kup kilka adpacków na początek, ”zamocz stopy zanim wejdziesz po kolana”, zarób pierwsze prowizje i pomyśl na większą skalę!

Jesteś ciekaw realnych wyników finansowych tej inwestycji? kliknij TUTAJ

Gotowy żeby zacząć? po instrukcję KROK PO KROKU przejdź TUTAJ

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.

Komentarze są wyłączone.