Matryce FutureNET

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Matryce dokupiłem po okołu miesiącu, kiedy zrozumiałem jak działaja. Wciąż jednak uważam, że jeśli masz ograniczone fundusze, zacznij od zakupu AdPacków i zacznij zarabiać jak najszybciej, od zaraz, żebyś mógł nabrać przekonania i zaufania do systemu. Jeśli nie chcesz promować FutureNetu i matryc, poczekaj z inwestycją w nie, FutureAdPro da Ci większe korzyści na start moim zdaniem.

Matryc przez długi czas nie rozumiałem, nie zwracałem na nie uwagi. Dopiero dziś jednak widze jaki niosą ze sobą potencjał.

Matryce powstały wraz z portalem FutureNet w 2014 roku(FutureAdPro powstał w 2016r). Dostępne mamy matryce $10, $25, $50, $100, $500 i $1000

Każda z matryc daje Ci punkty za które możesz kupować usługi i produkty jakie oferuje FutureNET. Dostajesz także miejsce w ”drzewku”, czyli matrycy.

Matryca z czasem będzie się zapełniać nowymi użytkownikami bez znaczenia czy będziesz zapraszać nowe osoby czy też nie.

Dlaczego tak sie stanie?

Moim zdnaiem są dwa główne powody:

  1. Liczba użytkowników FutureNet stale rośnie tak samo jak osób chcących inwestować w matryce.
  2. Co jest mega ważne! Jeśli Ty, ja bądź każdy kto z programu FutureAdPro, będzie chciał wypłacić pieniądze, co można zrobić w każdej chwili, 24/7, to 5% z każdej wypłaty pójdzie automatycznie na poczet zakup kolejnej z kolei matrycy której nie masz!

Przykład: wypłacasz $200 z FutureAdPro i nie masz jeszcze żadnej matrycy. System weźmie 5% z $200 czyli $10 i kupi pierwsza najtańszą matryce za $10. W ten sposób, przy każdej kolejnej wypłacie system będzie kumulował te 5% udziały dopóki nie ”nazbiera” na nastepną w kolejce. No chyba że już masz wykupione wszystkie matryce, wtedy 100% z wypłaty idzie do Ciebie!

Mam nadzieję, że to rozumiesz. Mi zajęło trochę czasu zanim znalazłem kogoś kto w sensowny sposób mi to wytłumaczył. Chciałem abyś Ty czasu nie tracił.

Dlaczego jednak opłaca się wykupić matryce od razu, bez czekania na zakup matryc z 5% udziałów z wypłat FAP?

Miejsca w matrycach są zajmowane po kolei od dołu do góry, czyli osoby które podejmują decyzje wcześniej mogą zarobić w przyszłości więcej. Otóż, dzięki matrycom zarabiasz od wszystkich osób, które będą w nich umiejscawiane po Tobie przez system oraz innych użytkowników. Każda matryca jest oddzielna, i z każdej matrycy zarabia się oddzielnie od $0.5 do $50 za każdego nowego użytkownika w drzewku niezależnie czy wpisał się z Twojego polecenia czy nie i to aż do 10ciu poziomów.

PAMIĘTAJ!

Matryce tak czy siak będą się kiedyś wypełniać, ponieważ użytkownicy wypłacają i będą wypłacać prowizje dla siebie i jak już wiesz, 5% z tego bedzie pomału systematycznie zajmować kolejne miejsca w matrycach. Liczba użytkowników samego FutureNet to już około 2mln osób!(na dzień dzisiejszy 10.2017)

Kolejną ważną informacją jest stworzenie własnej kruptowaluty FuturoCoin, która niesie za sobą wiele możliwości, w tym handel i płatności bez prowizji tą walutą między innymi na Platformie Sprzedażowej podobnej do Allegro lub eBay! A użytkownicy tej waluty będą mogli otrzymywać prowizje od zawieranych transakcji! Więcej informacji wkrótce! Event w Macau jest już w Listopadzie 2017 gdzie FuturoCoin będzie miało swój oficjalny start!

Dla wszystkich osób, które przed eventem w Macau wykupią pakiet Royal w matrycach, firma wypłaci dodatkowo 50 Futuro Coinów, którymi będziesz mógł/mogła zapłacić w sieci restauracji FutureNet, na platformie sprzedażowej FN, czy kupując inne produkty lub usługi firmy. Jeśli masz wątpliwości czy to ”wypali” i znajdą się ludzie chętni żeby używać tej formy płatności, wiedz że każdy kolejny krok firmy jest zaplanowany z dużym wyprzedzeniem a sama społeczność FN to już około 2mln osób!!

WAŻNE!!

Wszystkie projekty w przyszłości, będą połaczone z matrycami! Tak jak 5% z wypłat z FAP wędruje automatycznie do matryc, podobnie będzie z FuturoCoin oraz następnymi projektami firmy!

Obejrzyj króki film, gdzie jeden z właścicieli wyjaśnia to bardziej szczegółowo(film po angielsku)

Masz pytania?

Skontaktuj sie ze mną przez Facebooka https://www.facebook.com/piotr.ostapowicz.16  bądź przez portal FutureNet https://futurenet.club/u/piotrcom