Wrzesień 2006, Polska

Mam 19 lat, matura napisana. Pojawia się chęć pójścia na studia jednak górę bierze możliwość zarobienia pierwszych sensownych pieniędzy w życiu, wyjeżdżam do UK i dostaje pierwsza pracę. Koniec mieszkania w jednym, małym pokoju z trójką braci oraz dwiema siostrami w pokoju obok (super czas, jednak ile można??)- JADĘ I ZAPRACUJE NA SWOJE!!

Styczeń, rok 2013, Wielka Brytania.

Podpisuje umowę kredytową na nasze pierwsze mieszkanie w PL-ale super! Miesiąc później, redukcja etatów, zostaję zwolniony z firmy, w której spędziłem 7 lat swojego życia… WTF? Tydzień później zostaje obciążony kosztami £18000 (100 000zł) przez angielski sąd- ”ignorantia iuris nocet”!

Dwie ogromne życiowe lekcje do odrobienia…

Nagle zdaje się, że ”bezpieczna” praca, którą miałem znika, mam 25 lat, nie mam żadnych dochodów, w domu czeka na mnie żona oraz już 3 letnia Księżniczka, a zobowiązania przekraczają 200 000zł. Co robić?? życie zmienia się o 180 stopni. Angielski sen pryska…

 

Jedno wiedziałem na pewno! Muszę wziąść sprawy w swoje ręce, koniec czasów polegania na innych i złudzeń o bezpiecznej przyszłości, w której ktoś inny lub państwo zadba o mnie i moją rodzinę. Przecież już dziś widzę jak ”zadbali” o starsze pokolenia… Na Ciebie i na mnie zapewne nie czeka nic lepszego.

 

 

2017 rok, mija prawie 5 lat. Dzięki internetowi rozwijam swoje firmy w Polsce i w UK, długi znikają, wróciłem do swojego kraju i zaczynam budowę swojego wymarzonego domu bez potrzeby wspierania się kredytem. Nie jest ważne gdzie dzisiaj mieszkasz. Świat nigdy nie był mniejszy niż jest dzisiaj. Internet dopiero dziś się rozkręca i daje coraz lepsze sposoby zarabiania I tym się z Tobą także podzielę. Ale po kolei…

Cześć!

Jeśli tutaj trafiłeś zakładam że interesuje Ciebie zarabianie w Internecie.

Super, mnie też!

Nazywam się Piotr Ostapowicz. Moja przygoda z zarabianiem w sieci, zaczęła sie w 2013, kiedy przez redukcje etatów po 7 latach w jednej firmie zostałem zwolniony i postanowiłem wziąść sprawy w swoje ręce. Zacząłem od tradycyjnego handlu w necie na portalu eBay i do dziś się tym zajmuje. Szukałem jednak dalej.

Chciałem więcej czasu i swobody oraz zarobki które nie są uzależnione od mojej pracy, chciałem dochodów pasywnych tylko nie miałem pojęcia jak to zrobić.

W 2012r zaangażowałem się najpierw w tradycjny MLM, gdzie miałem odrobić lekcje przedsiębiorczości ze świetną firmą w branży zdrowia, oraz gdzie miał się pojawić dochód pasywny. Był jednak jak Święty Gral… Stwierdziłem, że ilość telefonów jakie codziennie trzeba wykonywać(TAK! jeśli chcesz mieć szanse na rezultaty w MLM nie ma innej opcji!), setki kilometrów zrobionych jeżdżąc po spotkaniach, oraz tysiące złotych wydawanych na dojazdy jest nie dla mnie. Dochodu pasywnego jak nie było po 3 latach, tak i dalej nie ma, zwłaszcza, że firma przestała istnieć… Wciąż uważam jednak, że tradycyjny MLM jest bardzo dobry, dla ludzi którzy chcą sie nauczyć przedsiębiorczości-ja swoje lekcje odrobiłem i zdecydowałem, że idę dalej.

 

Wiedziałem tylko, że chcę zarabiać bez potrzeby udziału mojego czasu i wysiłku. Poznałem ludzi, którzy tak mają i też tak chaciałem. Zrozumiałem, że muszę zatrudnić moje pieniądze do pracy, tak aby one pracowały dla mnie, a nie ja dla nich. Wciąż jednak nie wiedziałem jak.

 

W 2017 roku znalazłem więcej rozwiązań, a w sumie od 2013r. do dziś stworzyłem łącznie kilkanaście różnych, niezależnych źródeł dochodu, zarówno w tradycyjnym jak i internetowym biznesie. Chcę się z Tobą tutaj podzielić tymi projektami, które moim zdaniem:

  • Może robić każdy bo są proste!
  • Nie wymagają polecania!-choć jest taka możliwość
  • Pozawalają zarabiać pasywnie bez Twojej pracy!
  • Pozawalają wykorzystać % składany!
  • Zaczynasz z MINIMALNYM bądź ZEROWYM zaangażowaniem Twojego CZASU oraz
  • Z minimalną kwotą, aby zarabiać i to już od pierwszego dnia!

Myślałem, że inwestycje są zarezerwowane tylko dla wybranych ekspertów i ludzi z branży. Już NIE!  W lipcu 2017 trafiłem na kilka ciekawych projektów, poczytałem, popytałem i podjąłem decyzje. Zacząłem z inwestycją 2000zł. Przetestowałem, poklikałem- DZIAŁA i WYPŁACA i to od pierwszego dnia! Następnie zainwestowałem w kolejne projekty. Dzięki procentowi składanemu moje DOCHODY PASYWNE rosną codziennie, niezależnie czy jestem w domu, w pracy/firmie, na wakacjach a nawet gdy śpię! Myślałem że to nie jest w 100% możliwe, na szczęście się myliłem…

 

Niesamowite, że internet daje takie możliwości i juz nie tylko dla specjalistów i fachowców internetowych, ale dla każdego! W tym dla Ciebie i dla mnie. Dziś moje dochody pasywne ciągle i stabilnie rosną 24/7. Zrozumiałem co mieli na myśli ludzie mówiący że lokata bankowa na 2% to jakis żart tak jak i odkładanie do skarpety pozwalając aby inflacja ”kradła” nasze oszczędności.

 

Pojawiły się zarobki z neta i 5-10% miesięcznie wydaje się być tutaj normą i standardem, który nikogo nie dziwi. Możliwości są jednak dużo większe!

 

 

 

Na tym blogu poznasz, które projekty wybrałem oraz dlaczego.Będę na bieżąco pisał i dzielił się z Tobą wynikami jakie przynoszą poszczególne projekty oraz czego można się po nich realnie spodziewać. Wyjaśnie ile pieniędzy potrzeba żeby zacząć i pokażę KROK PO KROKU jak bardzo to jest proste, tak aby móc zarabiać pasywnie już od pierwszego dnia!

Gotowy/a na kolejny krok? kliknij tutaj http://kryptostarter.pl/zarabianie-w-internecie/