Jak zacząć?

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

… w trakcie tworzenia

Wiem, że nie wiem… czyli jak mam zacząć?

Jeśli interesuje Ciebie temat Bitcoina i kryptowalut i chciałbyś zwiększać regularnie swoją wiedzę w tej dziedzinie oraz być na bieżąco z wydarzeniami na rynku koniecznie wykonaj te dwa kroki !:

 1. Subskrybuj mój kanał na YouTube aby być na bieżąco z nowościami- KLIKNIJ TUTAJ
 2. Polub mój FanPage na FB ”KRYPTOSTARTER – Internetowe Pieniądze w Praktyce”. KLIKNIJ TUTAJ
 3. Zapoznaj się z zasadami tego bloga TUTAJ

Zrobione? Lecimy!

Jestem zdania, że praktyka to najlepszy i najszybszy sposób aby nauczyć się nowych rzeczy. Tak samo jest z krypto. Przed nami kilka prostych zadań po których będziesz wiedział jak:

 • poruszać się po giełdzie kryptowalut
 • jak kupić i sprzedać Bitcoina oraz inne kryptowaluty używając złotówek, euro czy funta
 • jak bezpiecznie przechowywać cyfrowe aktywa

Spokojnie, wszystko co dziś jest łatwe kiedyś było trudne. Sam tego doświadczysz także tutaj i nie potrzebujesz wcale dużo czasu żeby wystartować!

Poniżej znajdziesz linki do giełd i portfeli oraz do instrukcji w formie video.

Zaczynamy!

GIEŁDY KRYPTOWALUT

 1. Jeśli chcesz użyć złotówek do zakupu kryptowalut zarejestruj się na giełdzie kryptowalut BitBay – Giełda BitBay Rejestracja
 2. Jeśli kupujesz kryptowaluty za EUR, GBP lub EUR warto założyć konto na giełdzie Coinbase – Rejestracja Giełda Coinbase
 3. Aby mieć dostęp do dużej ilości ciekawych kryptowalut załóż konto na giełdzie Binance – Giełda BINANCE Rejestracja
 4. Jak kupić i sprzedać Bitcoina i kryptowaluty
 5. Jak przechować Twoje krypto na bezpiecznym portfelu

PORTFELE KRYPTOWALUT

Oczywiście po rejestracji na giełdach automatycznie otrzymujesz portfele giełdowe, na których możesz przechowywać swoje kryptowaluty zanim postanowisz je sprzedać. Jednak nie jest to najrozsądniejsze, gdyż trzymanie Twoich kryptowalut na jakiejkolwiek giełdzie, wiąże się z ryzykiem utraty Twoich cyfrowych aktywów z kilku powodów:

 • atak hakerski na giełdę
 • bankructwo giełdy
 • nieuczciwość zarządzających giełdami

jednak giełdy, które

Potrzebujesz kupić Bitcoiny i dowiedzieć się więcej o Giełdzie BitBay?  Zarejestruj sie TUTAJ. Otrzymasz swój portfel BTC  oraz portfele innych kryptowalut, z którego oraz na które bedziesz mógł przelewać zarabiane pieniądze.Czym jest ta giełda dowiesz sie TUTAJ.