BitClub Network

Kopiemy Bitcoiny!

Kopanie to nic innego niż potoczny nazwa sposobu wydobywania Bitcoinów i innych kryptowalut.

Na początek musisz wiedzieć kopanie BTC w necie jest bardzo proste!! Nie musisz rozumieć jak to działa żeby zarabiać.

W skrócie oznacza to,że komputery rązwiązuja skomplikowane transakcje, czyli działania matematyczne, których nagrodą za rozwiązanie, co mniej więcej 10 minut są właśnie nowe BTC, a dokładniej 12.5BTC na dzień dzisiejszy, Wykopanych zostanie tylko 21 000 000 i ani jednego więcej.

Stąd między innymi tak duże zainteresowanie tym tematem na świecie. Wyobraź sobie co mógłbyś kupić w Polsce za 1zł, jeśli  na rynku byłoby dostępnych tylko 21mln złotówek? Tak jest-DUŻO, bardzo dużo. Na jednego Polaka przypadałoby w takim wypadku tylko,a może i aż 50gr a zarabiałbyś mniej niż 1 grosz! Dlatego tez BTC ma aż 8 miejsc po przecinku, a kwotę 0,01 BTC, wymienisz dziś (28.09.17) na 150zł!

,

Wiedz, że wraz ze wzrostem liczby osób wydobywających oraz większej ilości sprzętu trudność kopania rośnie, i coraz mniej BTC będzie przypadać na jednego użytkownika. Wierze jednak, że wraz ze wzrostem popytu kurs Bitcoina bedzie rósł i kopanie będzie opłacalne jeszcze przez długie lata.

Nagroda za wykopanie BTC zmniejsza się tez co kilka lat, jeszcze do niedawna było to 50 BTC za blok, potem 25BTC za blok, dziś jest to 12.5 BTC. Kolejny podzial na 6.25BTC będzie miał miejsce za niecałe 3 lata!

http://www.bitcoinblockhalf.com/

Obejrzyj też krókie filmiki, które wyjaśnią to bardziej obrazowo jeśli tego potrzebujesz!

Kliknij w ten link http://pl.bitclub.network/b3team87p

Bitcoiny (BTC) można wydobywać albo w grupie w kopalni (pool) albo na własną rękę (solo). Skupiłem się tylko na ”pool mining” oraz ”cloud mining” ponieważ nie mam zielonego pojęcia o sprzęcie i po prostu nie chcę się tego uczyć. Posiadanie własnego sprzętu w domu wiąże się też z ciągłym hałasem, kosztami prądu oraz znajomości oprogramowania-czyli to nie dla mnie!

Bit Club Pool mining- kupujesz udziały w puli minigowej. Firma kupuje sprzęt, który po uruchomieniu zaczyna kopać BitCoiny. Codziennie w całej takiej puli wykopywanych jest X bitcoinów, które są dzielone na udziałowców uśredniając wynik z całego dnia – bardzo fajne uczciwe rozwiązanie. Zazwyczaj czas oczekiwania na start kopania (trzeba kupić sprzęt i go zainstalować) wynosi 30 dni. Czy pula istnieje możesz sprawdzić tutaj https://blockchain.info/pools

Dochód z kopalni jest całkowicie pasywny, co oznacza, że zarabiasz bez udziału jakiejkolwiek Twojej pracy oraz bez polecania! Firma oferuje też bonusy za polecanie od 5% do 8%, jeśli masz ochotę promować projekt. W skrócie, jeśli polecisz komuś kopalnie BitClub, i ten ktoś kupi sobie pulę wydobywcza Bitcoina za np. $1000, dostaniesz na początek $50 do $80 premii a ta osoba bedzię się cieszyć dochodem pasywnym z wykopywanych BitCoinów codziennie przez 1000 dni! Zdecydowałem się oddać Tobie $50 jeśli zdecydujesz sie wystartować w BitClub razem ze mnąz pulą za $1000. Suma zostanie przelana w BTC na Twój prywatny portfel Bitcoin!

Główne cechy inwesycji w BitCLUB:

Minimalna inwestycja– $500 + $99 jednorazowa opłata za członkostwo

Maxymalna inwestycja– nieograniczona- w zależności od dostępności sprzętu

Czas do startu kopania– 30 dni

Długość kontraktu– 1000 dni dla BTC, oraz 2000 dni dla innych kryptowalut

Możliwość reinwestycji- TAK, automatyczna od 0-100% oraz od 2.5% wartości puli

Realne zarobki jakie osiągam przy obecym kursie BTC: 7% miesięcznie

Premia za polecanie: 5%-8%

Bonus na start ode mnie: $50 jeśli kupisz pulę $1000

Screen moich codziennych zarobków z BitCLUB

 

 

 

 

 

 

 

Naliczenia zaczęły sie zgodnie z planem po 30 dniach od płatności.

Dlaczego więc wybrałem BitCLUB?

Dla mnie osobiście, jest to jedna z najbardziej transparentnych i możliwych do sprawdzenia kopalni. Na bierząco właściciele przekazują najnowsze informacje jak firma się rozwija. Kopalnie zostały już sprawdzone i istnieją na 100%. Bardzo prosta obsługa konta oraz codzienne naliczenia także są bardzo ważne. BitCLUB uważam za najbezpieczniejszą inwestycje w kopanie BTC jaką posiadam.

W zakładce ”Wyniki i Zarobki” Będe na bierząco dodawał podsumowania z kolejnych tygodni i miesięcy.

Jeśli chcesz zacząć kopanie z BitCLUB i otrzymać $50 na start przejdź teraz TUTAJ- http://kryptostarter.pl/kopiemy-bitcoiny/instrukcja-krok-po-kroku/

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook lub FutureNET.