MINING EXPRESS

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Mining Express – Kopalnia Kryptowalut 100% zysku na czysto w Bitcoinie

Każdego dnia przybywa osób, które chciałyby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut i skorzystać z ich rosnącej popularności. Jednak dobra koparka to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych i duże minusy jak np. hałas, wydzielane ciepło czy konieczność ciągłego monitorowania ich. Drugą kwestią pozostaje jaką kryptowalutę kopać żeby było to najbardziej opłacalne? Więc jakie mamy alternatywy? Sprawdź kopalnię Mining Express.

Te wszystkie problemy rozwiązuje kopalnia Mining Express która każdego dnia kopie kryptowalutę która najbardziej się opłaca a na koniec dnia sprzedaje ją i otrzymujesz naliczenia w bitcoinie. Zamiast kupować własną koparkę możesz po prostu kupić udziały w kopalni kryptowalut i zarabiać na ich wydobyciu bez towarzyszących temu problemów.

Zobacz relację ze środka kopalni na Ukranie ⬇⬇ poniżej! ⬇⬇

W internecie znaleźć można wiele kopalni, które oferują zyski z kopania kryptowalut. Jednak najczęściej oferują one kontrakty terminowe czyli nasz udział pracuje określoną liczbę dni czy miesięcy. Nie wiemy więc tak na prawdę ile zarobimy. W Mining Express nasz udział pracuje tak długo aż wypracuje 200% zysku w BTC. Co oznacza że kupując udział np. za 1.200$ (przy obecnym kursie to ok. 0.18BTC), będzie on pracował tak długo aż wypracuje 0.36 BTC (a nie bitcoiny o wartości 2.400$!).

Zakupiony kontrakt zaczyna pracować już 3 dni po zakupie a nie po miesiącu jak ma to miejsce w większości kopalni. Zacząć zarabiać można już od 100$ bez żadnych opłat wstępnych. Długo analizowałem rynek i na chwilę obecną moim zdaniem to najciekawsza propozycja na pasywnym zarabianiu dzięki wydobyciu kryptowalut.

BONUS NA START!

MINING EXPRESS bonus na start

Oferuję także specjalny BONUS NA START każdej nowej osobie która dołączy do mojego zespołu rejestrując się z tego linku: http://bit.ly/MiningExpressStart .

ZASADY SĄ BARDZO PROSTE:

  1. Załóż darmowe konto(lub konta) w kopalni kryptowalut MINING EXPRESS z tego linku partnerskiego http://bit.ly/MiningExpressStart 
  2. Wybierz i zapłać za jeden z pakietów wydobywczych za $500 lub $1200– instrukcja krok po kroku pod tym linkiem: https://youtu.be/h8jf6T9CMqI 
  3. Napisz do mnie na Facebook i odbierz bonus

PULA $500 – Bonus $30

PULA $1200 – Bonus $75

Bonus ma charakter uznaniowy i jest przyznawany tylko przy pierwszym zakupie puli/pul wydobywczych w kopalni MINING EXPRESS w podanym okresie czasu, rejestrując nowe konto/konta z tego linku  http://bit.ly/MiningExpressStart

Dodatkowo dla osób w moim zespole są przeiwdziane okazjonalne BONUSY za wyniki. Na obecną chwile aktywny bonus dodatkowy to:

$100 za osiągnięcie pozycji Diamond – co to jest dowiesz się TUTAJ

 

Aby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut w Mining Express wystarczy się zarejestrować i opłacić jeden z czterech kontraktów:

Jak Zacząć Zarabiać Na Kryptowalutach z Mining Express Pakiety Startowe

 

W zależności od tego jaki kontrakt wybierzesz, będziesz miał mniejsze lub większe możliwości zarobkowe. Pakiet 100$ daje jedynie zyski z wydobycia więc nie jest polecany dla osób które chcą zarabiać na polecaniu. Pakiety za 500, 1.200 i 20.000$ pozwalają na zarabianie z planu marketingowego. Moim zdaniem najbardziej optymalnym pakietem jest pakiet za 1.200$ i taki też wybrałem.

 

Czy Interesuje Ciebie pasywne zarabianie długoterminowe w kryptowalutach? Jaki jest potencjał zarobków? Wszystkie niezbędne materiały znajdziesz poniżej w serii video!

Kliknij i Zarejestruj Się TERAZ

 

 

 

 

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś sie z regulaminem każdej z firm oraz zasadami na moim blogu pod tym adresem: http://kryptostarter.pl/zasady/