Omega Biznes

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

Omega Biznes Analiza i Prezentacja Omega Best

Omega Best Biznes Prezentacja

Omega Best Prezentacja

Zanim zaczniesz kupować kryptowaluty lub angażować się w biznes online zapoznaj się z zasadami i ryzykiem na blogu: http://KryptoStarter.pl/ZASADY

#1 W poniższym video dowiesz się co to jest Omega Biznes, kto za nim stoi, co sobą reprezentuje oraz czy i ile można na tym zarobić!

#2 Jak kupić pakiet Active Box i zacząć?

#3 Jak poruszać się po platformie i co robić żeby zarabiać więcej?

#4 Ponowny zakup pakietu Active Box z naliczeń 

 

Podsumowanie projektu www.OmegaBiznes.pl :

CEO nr 1 Bartosz Nafalski jest multi przedsiębiorcą, zarządza wieloma spółkami. Był odpowiedzialny za kampanie marketingowe takich firm jak Frugo, DR. Witt, Łowicz, Pepsi czy TIGER. Aktualna działalność jest związana z przedsięwzięciem EXPEDITE, która świadczy usługi finansowe i restrukturyzacyjne dla FIRM.

CEO nr 2, Łukasz Bożek wieloletni finansista korporacji Sanatander. Aktualnie prowadzący firmę Feat.Software, dostawca technologii oprogramowania dla firm.

Jak Zarabiamy:

 • Active Box: pakiet nr 1 – 30% w 6 miesięcy, lub pakiet nr 2 – 70% w 12 miesięcy. Połowa zysku z pakietu będzie naliczana automatycznie każdego dnia, natomiast druga polowa będzie zależna od tego ile zadań tego dnia wykonasz tzn. pakiet 6msc daje 15% zysku bez konieczności logowania, kolejne 15% jest za wykonywanie zadań. Dodatkowo: Reklamy: 5%, Ankiety: 3%, Zadania specjalne: 7%.  Dla pakietu 12msc jest wprost proporcjonalne.
 • Mining Kryptowalut: Wynajem mocy wydobywczej
 • Płatności FIAT: Najpierw zostaną uruchomione w chinach, za pośrednictwem Bank Transfer oraz ePay (dostępne za kilka tygodni)
 • Trading: Zatrudniono 4 traderów, testowano ich bardzo długo, potrafią przynieść na prawdę świetne wyniki dlatego Omega zdecydowała się oficjalnie ich dołączyć do projektu [Każdy gra inną strategią: forex/ krypto/ surowce. Wyniki traderów będą publikowane.
 • Karta Omega: Jest już dostępna, operator MasterCard wiec można wypłacać w każdym bankomacie, pierwsi liderzy otrzymali swoje karty
 • Platforma dostępna w wielu jezykach m.in: Niemiecki/Hinduski/Rosyjski/Hiszpański
 • Support w nowych językach: Chiński/Japoński/Koreański/Wietnamski/Rosyjski

Projekty realizowane przez Omegę:

 • Operator płatniczy: za kilka tygodni zostanie wprowadzony, operował będzie płatnościami BTC/LTC/ETH/ETC
 • Aplikacja mobilna Omega [będzie na IOS i Android]
 • Biuro w Azji [wkrótce otworzą je w HongKongu]
 • Czat Omega [czat pokroju messengera, dostępny będzie na IOS i Android]
 • Współpraca z Reuters [ największy serwis informacyjny na świecie, Omega już współpracuje z nim, więc zapewni to stały dostęp do świezych informacji na portalu informacyjnym Omega Best]

Strategia na 5 lat: 

 • Właściciele pracują nad licencjonowaną instytucją płatniczą
 • Rozpoczęli pracę nad licencjonowanym funduszem inwestycyjnym, z gwarancją 100% bezpieczeństwa dzięki ubezpieczeniu – dostępny dla klientów z całego świata.
 • Chcą zostać największą firmą badań rynku na świecie, dzięki zgromadzeniu ogromnej społeczności oraz przeprowadzaniu na niej ankiet.
 • Serwis informacyjny: firma celuje w kilkaset tysięcy czytelników dziennie
 • Wsparcie dla startup’ów: marketingowe, venture capital, pomoc w ICO, optymalizacja kosztowo-podatkowa, wsparcie kapitałowe

Zanim zaczniesz kupować kryptowaluty lub angażować się w biznes online zapoznaj się z zasadami i ryzykiem na blogu: http://KryptoStarter.pl/ZASADY

 

Jak zacząć?:

?✅?Jak zacząć z Omega Krok po Kroku:?✅?

?Krok 1: Obejrzyj analizę projektu Omega i zdecyduj czy jest to biznes dla Ciebie, pamiętaj sprawdzaj biznesy online sam/a!

?Krok 2. Załóż konto z linku partnerskiego: http://omegabiznes.pl

?Krok 3. Jeśli nie masz jeszcze konta na giełdzie kryptowalut i nie wiesz juk kupić Twoje pierwsze Bitcoiny, tutaj jest pełna instrukcja Krok Po Kroku: https://youtu.be/rp2cp-tgvmM zakładając darmowe konto z tego linku» Konto Na BitBay

?Krok 4. Zakup pierwszego pakietu Active Box : https://youtu.be/IpoiVmARlxc

?Krok 5. Jak poruszać się po platformie i co robić żeby zarabiać więcej? https://youtu.be/bXlP-w-f_pE

?Krok 6. Jak dokonać zakupu Active Box z naliczeń : https://youtu.be/-YEooU_jGkk

 

Bezpłatna rejestracja na portalu Omega: REJESTRACJA LINK,

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mna przez Facebook 

 

Omega Best Logo

Omega Best Logo

 

 

Nota Prawna – Ryzyko:

Strona na której jesteś oraz mój kanał Youtube Piotr Ostapowicz  to prywatny blog poświęcony edukacji.

Uwaga! : Materiały na tym blogu oraz na moim kanale YouTube ”Piotr Ostapowicz”, i każde video które tam znajdziesz nie są poradą/rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie stanowią one porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych we wpisach czy filmach jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty)  to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Pamiętaj, że kiedy je zatwierdzasz to znaczy, że je rozumiesz i akceptujesz.