QuickX

*** Dochód Pasywny *** Biznes Online *** Inwestycje W Internecie *** Motywacja *** Jak Zarabiać Online *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Marketing Online *** Jak Zacząć Zarabiać Przez Internet ***

QuickX i CryptoAdvice.

quickx

Projekt i kryptowaluta QuickX

Mam nadzieje, że masz świadomość tego w jakim momencie jesteśmy jeśli chodzi o adaptacji kryptowalut i technologii blockchain…

Jeśli porównamy wzrost ilości użytkowników INTERNETU kiedy zaczął wchodzić na rynek VS. liczbę osób które posiadają kryptowaluty, to dziś jesteśmy w roku 1994!!!

Wykres liczby użytkowników internetu VS użytkownicy kryptowalut

Kiedy mamy perspektywę wtedy zaczynamy troszkę inaczej patrzeć 😉

Wciąż jednak na rynku 90% (a nawet 99%) projektów nie dostarcza żadnych gotowych produktów ani rozwiązań na czas, obiecują, odwlekają, ale rozumiem, wciąż wszystko się rozwija.

QuickX to gama gotowych produktów na rynku kryptowalut

Jednak trafiłem na projekt który wyróżnia się dość mocno. Znajdziemy go tez na kilku największych giełdach na świecie, ale co najważniejsze ma 4 ❗️GOTOWE ❗️ produkty… Tym projektem jest QuickX ! Na dodatek QuickX nawiązał współpracę z CryptoAdvice, market makerem, który umożliwia nam ”zamrożenie” tokena QCX na platformie http://cryptoadvice.pl i otrzymywanie dodatkowych tokenów codziennie wg ich planu ”Staking”. Ale o tym więcej w video poniżej

Zanim przedstawię to co ja sądzę na temat tego projektu, jakie są jego plusy, jakie minusy, proszę zapoznaj się z zasadami zawartymi na tym blogu tutaj➡ http://kryptostarter.pl/zasady/, gdyż inwestowanie w kryptowaluty i biznesy online wiążą się zawsze z bardzo dużym ryzykiem! Zrobione? To lecimy z tematem!

QuickX - Zawsze dobrze poznaj biznes!

QuickX – Zawsze dobrze poznaj biznes!

Na początku zapoznaj się z moją analizą projektu QuickX i zdecyduj czy ten projekt ma dla Ciebie sens.

👉Ponad tydzień spędzony na analizie projektu
👉2x przemaglowany WhitePaper
👉kilkanaście godzin obejrzanych video z wystąpień właścicieli na konferencjach blockchain
👉wiele godzin researchu, pytań i szukania odpowiedzi

Moja analiza projektu QuickX i tokena QCX w video⬇ poniżej ⬇

Jeśli projekt ma dla Ciebie sens, możesz założyć darmowe konto na serwisie CryptoAdvice. Założysz je tutaj: http://CryptoAdvice.pl

CryptoAdvice we współpracy z QuickX oferuje nam możliwość skorzystania z ich programu ”Staking” czyli zamrożenia tokenów QCX na rok, w zamian oferując możliwość otrzymywania dodatkowych tokenów QCX każdego dnia przez cały okres ”stakingu”, w zależności od wartości naszego depozytu. Po roku zamrożone tokeny są zwracane.

Od 4% do 10% miesięcznie wypłacane codziennie w tokenach QCX wg wartości zamrożonych tokenów.

Od 4% do 10% miesięcznie wypłacane codziennie w tokenach QCX wg wartości zamrożonych tokenów.

Jak wyglądają zarobki?

Moje zarobki wyglądają tak jak na powyższym obrazku. Zdecydowałem się na zakup pakietu 5000 jednostek (Units), czyli zamrożenie tokenów QCX o równowartości $5000, czyli otrzymuje 7% miesięcznie od wartości mojego pakietu w QCX. Jak obliczam ile zarabiam? To bardzo proste:

Miesięcznie zarabiam 7% z pakietem za 5000. Więc 7% dzielę na 30dni i mam około 0.233% dziennie od wartości mojego pakietu czyli 5000. 0.233% razy 5000 = $11.65 dziennie. Pamiętaj! Ta kwota codziennie wpływa na moje konto CryptoAdvice w kryptowalucie QuickX (QCX). Ile zatem QCX otrzymuje codziennie? to zależy jaka jest cena QCX na giełdzie w momencie wypłaty(codziennie około północy). Jeśli cena 1 QCX wynosi $0.10 , otrzymuję $11.65 : $0.10 = 116,5 QCX na mój portfel. Natomiast jeśli cena skoczy do $0.20 za 1 sztukę QCX otrzymam $11,65 : $0.20 = 58,25 QCX na mój portfel. Podsumowując, cena spada otrzymujemy więcej QCX na portfel, cena rośnie otrzymujemy ich mniej.

Cena Tokena QuickX QCX na giełdach 22.05.2019

Cena Tokena QuickX QCX na giełdach 22.05.2019

 

Moje zarobione QCX mogę wypłacić na giełdę i sprzedać, mogę je trzymać i czekać aż cena dodatkowo wzrośnie, mogę kupować kolejne pakiety jeśli tak zdecyduje.

CryptoAdvice jako Market Maker działa na rynku od 2016r. Zaczynali z kapitałem $500 000, dziś zarządzają kwotą $500mln wg wywiadów z CEO serwisu Jordanem Lucasem. Ich zadaniem jest budowanie społeczności dla projektów kryptowalutowych, prowadzenie strategii cenowej kryptowalut, czy też wdrażanie na rynek nowych projektów krypto. Jak jedyny Market Maker we współpracy z QuickX ( jest ich w sumie 4) ma wyłączność także na budowę społeczności poprzez network. Wg Jordana są jednymi z najlepszych market makerów na świecie na dzień dzisiejszy.

Poniżej video w jaki sposób funkcjonuje CryptoAdvice i jakie produkty oferują, z których także i my możemy skorzystać:

Jeśli powyższe video maja dla Ciebie sens i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić platformę dla siebie, video z instrukcją rejestracji na http://CryptoAdvice.pl krok po kroku znajdziesz ⬇poniżej⬇

Zakup tokenów QuickX (QCX)

Jeśli zdecydowałeś/aś się na założenie konta na platformie i chcesz kupić tokeny QuickX QCX aby skorzystać z oferty CryptoAdvice, będziesz potrzebować konta na giełdzie www.BitMax.live gdzie można kupić tokeny QCX w parze do USDT(tether) oraz do BTC(Bitcoin).

WAŻNE!! Po rejestracji na giełdzie musi minąć pełne 24h zanim będziesz mógł/mogła zrobić pierwszą wypłatę z giełdy dowolnej kryptowaluty!

Szczegółową instrukcję, jak założyć konto, jak kupic tokeny, możesz obejrzeć⬇poniżej⬇

Zakup i aktywacja pakietu UNITS

Jeśli posiadasz już swoje tokeny QCX na giełdzie BitMax.live , i zdecydujesz aby skorzystać z oferty CryptoAdvice , poniżej znajdziesz instrukcję KROK PO KROKU w jaki sposób przesłać Twoje tokeny QCX i aktywować pakiet UNITS.

Do wyboru znajdziesz pakiety UNITS: 100, 200, 500, 1000, 2500, 5000, 10000, 25000+ . Każdy niesie ze sobą inne benefity które omówiłem powyżej na początku tej strony. Ja zacząłem z pakietem za $1000 aby przetestować platformę, po kilku dniach testów podjąłem decyzje o zakupie drugeigo pakietu za $5000, dziś posiadam kontrakty o wartości ponad $10000 łącznie. Ważne jest aby wybrać dobry pakiet na start, ponieważ suma pakietów sie nie łączy i nie zwiększa moich naliczeń, więc np mój pakiet za $1000 daje mi 5% miesięcznie, a pakiet za $5000 daje mi 7% miesięcznie, i pomimo ze mam jeszcze kilka innych kontraktów na sumę ponad $10k, każdy z nich ”pracuje” oddzielnie na własnym procencie.

Szczegółową instrukcję, jak wysłać tokeny QCX na platformę CryptoAdvice i aktywować pakiet, możesz obejrzeć⬇poniżej⬇

 

Kalkulator potencjalnych zarobków w CryptoAdvice i Quickx

Każdy lubi wiedzieć ile może zarobić, ja także! Dlatego stworzyłem proste narzędzie Kalkulator Zarobków aby sprawdzić dla siebie jakie są możliwości na platformie CryptoAdvice. Poniżej video, które dużo wyjaśnia:

PLAN MARKETINGOWY

Oczywiście korzystając z platformy CryptoAdvice możemy zamrozić nasze tokeny i zarabiać wg dosepnego planu bez polecania tego biznesu innym. Możnaby stweirdzić, ze projekt jest bezobsługowy.

Dla osób, które chciałyby skorzystać jednak z możliwości dodatkowych jakie daje plan marketingowy, CryptoAdvice przygotowało kilka bardzo ciekawych bonusów.

Pełny opis Planu Marketingowego CryptoAdvice , znajdziesz w video poniżej:

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mną przez ➡ Facebook

Jesteś gotowy/gotowa? Zaczynamy ➡ http://CryptoAdvice.pl

 


Nota Prawna – Ryzyko:

Strona na której jesteś oraz mój kanał Youtube Piotr Ostapowicz  to prywatny blog poświęcony edukacji.

Uwaga! : Materiały na tym blogu oraz na moim kanale YouTube ”Piotr Ostapowicz”, i każde video które tam znajdziesz nie są poradą/rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie stanowią one porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych we wpisach czy filmach jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty)  to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Pamiętaj, że kiedy je zatwierdzasz to znaczy, że je rozumiesz i akceptujesz.