QuickX

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

QuickX i CryptoAdvice.

quickx

Projekt i kryptowaluta QuickX

***NAJNOWSZY UPDATE***

Aktualnie kontrakty stakingowe dla QCX są niedostępne, natomiast ruszyły kontrakty dla Tokena CNEX, kryptowaluty giełdy którą także tworzą bracia Adlakha, która już niedługo zaczyna swoje działanie, a my mamy okazje nie tylko zarobić ”stakując” tokeny CNEX ale także każdy kto posiada 100 000 sztuk CNEX staje się udziałowcem giełdy.  Aktualnie trwa promocja, obok której trudno przejśc obojętnie. W video dowiesz się jak radzi sobie Quickx, CNEX, poznasz najnowszy produkt ZEGAREK MININGOWY oraz zobaczysz co niesamowitego przygotowała dla nas firma: https://youtu.be/xElkxsjv3u4

Oferta od firmy jest dostępna od 15.11.2019 i została ograniczona tylko do 555 sztuk takich zestawów, o których mowa w powyższym video. Dziś każdy może być udziałowcem giełdy a dodatkowo skorzystać ze świątecznej promocji i otrzymać dodatkowo dużo więcej…

Dla osób w moim teamie, które skorzystają z tej oferty dodatkowo dorzucam $200 od siebie!

Oferta od firmy jak i moja jest ważna do wyczerpania 555 zestawów badź do 15.12.2019 cokolwiek wydarzy się najpierw.

Masz pytania : https://www.facebook.com/piotr.ostapowicz.16

Dołącz do mojego teamu www.QUICKX.pl , otrzymasz także dostęp do zamkniętej grupy na FB gdzie będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami i updatami o zmianach w firmie, oraz oczywiście możesz liczyć na moje pełne wsparcie.

O QUICKX

Mam nadzieje, że masz świadomość tego w jakim momencie jesteśmy jeśli chodzi o adaptacji kryptowalut i technologii blockchain…

Jeśli porównamy wzrost ilości użytkowników INTERNETU kiedy zaczął wchodzić na rynek VS. liczbę osób które posiadają kryptowaluty, to dziś jesteśmy w roku 1994!!!

Wykres liczby użytkowników internetu VS użytkownicy kryptowalut

Kiedy mamy perspektywę wtedy zaczynamy troszkę inaczej patrzeć 😉

Wciąż jednak na rynku 90% (a nawet 99%) projektów nie dostarcza żadnych gotowych produktów ani rozwiązań na czas, obiecują, odwlekają, ale rozumiem, wciąż wszystko się rozwija.

QuickX to gama gotowych produktów na rynku kryptowalut

Jednak trafiłem na projekt który wyróżnia się dość mocno. Znajdziemy go tez na kilku największych giełdach na świecie, ale co najważniejsze ma 4 ❗️GOTOWE ❗️ produkty… Tym projektem jest QuickX ! Na dodatek QuickX nawiązał współpracę z CryptoAdvice, market makerem, który umożliwia nam ”zamrożenie” tokena QCX na platformie http://cryptoadvice.pl i otrzymywanie dodatkowych tokenów codziennie wg ich planu ”Staking”. Ale o tym więcej w video poniżej

Zanim przedstawię to co ja sądzę na temat tego projektu, jakie są jego plusy, jakie minusy, proszę zapoznaj się z zasadami zawartymi na tym blogu tutaj➡ http://kryptostarter.pl/zasady/, gdyż inwestowanie w kryptowaluty i biznesy online wiążą się zawsze z bardzo dużym ryzykiem! Zrobione? To lecimy z tematem!

QuickX - Zawsze dobrze poznaj biznes!

QuickX – Zawsze dobrze poznaj biznes!

Na początku zapoznaj się z moją analizą projektu QuickX i zdecyduj czy ten projekt ma dla Ciebie sens.

👉Ponad tydzień spędzony na analizie projektu
👉2x przemaglowany WhitePaper
👉kilkanaście godzin obejrzanych video z wystąpień właścicieli na konferencjach blockchain
👉wiele godzin researchu, pytań i szukania odpowiedzi

Moja analiza projektu QuickX i tokena QCX w video⬇ poniżej ⬇

Jeśli projekt ma dla Ciebie sens, możesz założyć darmowe konto na serwisie CryptoAdvice. Założysz je tutaj: http://QUICKX.pl

 

Jeśli powyższe video maja dla Ciebie sens i chciałbyś/chciałabyś sprawdzić platformę dla siebie, video z instrukcją rejestracji na http://CryptoAdvice.pl krok po kroku znajdziesz ⬇poniżej⬇

Zakup tokenów QuickX (QCX)

Jeśli zdecydowałeś/aś się na założenie konta na platformie i chcesz kupić tokeny QuickX QCX zrobisz to na giełdzie www.BitMax.live gdzie można kupić tokeny QCX w parze do USDT(tether) oraz do BTC(Bitcoin).

WAŻNE!! Po rejestracji na giełdzie musi minąć pełne 24h zanim będziesz mógł/mogła zrobić pierwszą wypłatę z giełdy dowolnej kryptowaluty!

Tokeny CNEX są dostępne na giełdzie CoinTiger, na jednej z największych giełd kryptowalut na świecie.

Szczegółową instrukcję, jak założyć konto, jak kupic tokeny, możesz obejrzeć⬇poniżej⬇

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj sie ze mną przez ➡ Facebook

Jesteś gotowy/gotowa? Zaczynamy ➡ http://QUICK.pl

 


Nota Prawna – Ryzyko:

Strona na której jesteś oraz mój kanał Youtube Piotr Ostapowicz  to prywatny blog poświęcony edukacji.

Uwaga! : Materiały na tym blogu oraz na moim kanale YouTube ”Piotr Ostapowicz”, i każde video które tam znajdziesz nie są poradą/rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie stanowią one porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych we wpisach czy filmach jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty)  to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Pamiętaj, że kiedy je zatwierdzasz to znaczy, że je rozumiesz i akceptujesz.