Zarabianie w sieci

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

To w końcu można czy nie można zarobić w necie?

Oczywiście, że TAK! Moim zdaniem, nawet TRZEBA się tego nauczyć,  jeśli nie chcesz zostać w tyle! Uważam, że przedstawiane tu metody zarabiania zaczynają dominować i prawdopodobnie zdominują XXI wiek! Należy jednak zrozumieć jak to działa i dlaczego może to buć dla Ciebie rozwiązanim Twoich probelmów!

Inwestuj w aktywa!!

TAK! Zarabianie w internecie to są AKTYWA, i to takie dostępne dla Wszystkich!

Ale najpierw…

Czy odkładasz regularnie z każdej wypłaty 10%?? Z każdej!

Ale ważniejsze pytanie, jeśli tak to co robisz z tymi 10-cioma % ?

Nie chodzi tutaj bowiem o samo oszczędzanie. Sam nie jestem fanem oszczędzania jako takiego, lubię wydawać pieniądze ale na pewnych warunkach…

Usłyszałem o tym koncepcie w 2013 roku od dwóch osób, T. Harv Eker i Robert Kiyosaki!

Nie wierzyłem w ten koncept, jednak dałem temu szanse. Niestety nie mogłem sobie od razu pozwolić na 10% więc zacząłem od 3%. Następnie upewniałem się, że regularnie, co miesiąc kupuje AKTYWA, czyli cos co potencjalnie zarobi dla mnie więcej.

Nie chodzi tutaj tylko o chowanie pieniędzy do skarpety! To nic nie zmieni! Te pieniądze wcześniej czy później wydasz!

Możesz np kupować mieszkania na wynajem, budować biznesy itd, wymaga to jednak ogromu wiedzy, umiejętności i najczęściej(choć nie zawsze) kapitału. Są jednak alternatywy, dostępne dla każdego, znajdziesz je właśnie tutaj!

Praca choć w UK ale na HYGIENIE DEPARTMENT-czyli sprzątanie! nie pozwalała na wiele… Dziś dzięki decyzji oraz edukacji prowadze firmy w Polsce i UK oraz mogę siebie nazwać inwestorem, odkładam spokojnie 25%  miesięcznie kupując kolejne aktywa i jestem bardzo blisko mojej definicji wolności finansowej. Choć pracuje JUŻ DZIŚ kiedy chcę, to nie pracuję czy chcę, ponieważ nie wszystkie moje dochody są dziś pasywne, dlatego zacząłem zarabiać w internecie…

Wolność Finansowa dla każdego znaczy coś innego! 

Jaka jest Twoja definicja Wolności Finansowej?

 

Robert Kiyosaki Kwadrant Przepływu Pieniędzy ESBI

Powyższy diagram znalazłem w książce Roberta Kiyosaki ”Kwadrant Przepływu Pieniędzy”

Jak widzisz większośc ludzi jest po lewej stronie, bogaci są po prawej. Jednym z celów tego Bloga jest abyś i Ty mógł/mogła zacząć pomału przenosić się na prawą stronę lub wzmacniał/a swoją pozycję po prawej.

Robert Kiyosaki dokładnie opisał czym jest Kwadrant, więc jeśli chcesz się zagłebić w ten temat zainwestuj najpierw w książkę. Natomiast w wielkim skrócie:

aby przenieść się na drugą stronę potrzebujesz budować aktywa a ten Blog będzie dla Ciebie wsparciem!

AKTYWA– wszystko to co wkłada Ci pieniądze do kieszeni bez Twojej pracy np. firma, biznes, fundusze, złoto, nieruchomości, kryptowaluty(nie wszystkie!), kopalnie krypto, platformy do zarabiania w internecie itd

PASYWA– wszystko to co wyciąga Ci pieniądze z kieszeni np. auto, dom, kredyty, telefon, abonamenty, karnety, itd

Koncepcja jest bardzo prosta.

Upewnij się,że Twoje dochody jakie generują aktywa BEZ TWOJEJ PRACY przewyższają koszty jakie generują pasywa. Jeśli dojdziesz do takiego momentu, czego Ci bardzo życzę możesz zacząc myśleć o WOLNOŚCI FINANSOWEJ

To zajmie trochę czasu, jeśli jednak tego nie zrobisz… czas i tak minie!

Niestety, ani mnie ani prawdopodobnie Ciebie nikt tego nie nauczył. Ani szkoła, ani rodzice ani środowisko w jakim się wychowywaliśmy i ta koncepcja może być niezrozumiała. Jesteśmy nauczeni aby pracować, brać kredyty i oczekiwać emerytury. Tak działa system. Nic na to nie poradzisz.

Jednak tylko Ty sam/sama możesz coś zmienić. Potrzebujesz jedynie bodźca… Mam nadzieje, że tym wpisem Twoja świadomość się zwiększy i być może będzie Tym bodźcem do zmian.

 

 wg Wikipedii:

”Przeciwieństwem inwestycji jest konsumpcja”

 

Ważne żebyś zrozumiał/a, że wszystkie projekty, które tu opisuje traktuje długoterminowo, na lata, gdzie dzięki odroczonej gratyfikacji będzie można cieszyć się przychodem pasywnym przez lata bez wkładu pracy. I mówię o tym od razu, ponieważ zbyt wiele razy już widziałem reklamy projektów typu ‚Wzbogać sie szybko”.

Niestety, jeśli tak myślisz, źle trafiłeś/aś!

Oczywiście, możesz zakończyć ZARABIANIE W INTERNECIE po kilku miesiącach i wypłącić zyski- Twój wybór, jednak zachęcam Cię abyś pomyślał/a czy warto? Owszem zarobisz, ale dużych zmian nie będzie, a zależy mi abyś zaczął/zaczęła zarabiać regularnie, codziennie i przez lata!

Twoje życie to projekt długoterminowy!!!

Być może ktoś Ci juz obiecywał różne rzeczy, cuda na patyku i garnek złota na końcu tęczy. Ja takich ofert miałem mnóstwo, a skrzynka mailowa codziennie pęka od SPAMów-miałem i mam tego dosyć! Tutaj jednak tego nie dostaniesz! Tylko fakty i wyniki konkretnych projektów, które wypracowują prawdziwe, codzienne zarobki!

Kto Nie Ryzykuje Nie Pije Szampana

Pamiętaj! Inwestycje tak samo w realnym świecie jak i w internecie zawsze niosą ze sobą ryzyko a ja nie jestem ekspertem finansowym, który Ci powie co masz zrobić ze swoimi pieniędzmi i nic Ci nie zagwarantuje. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, których nie mógłbyś pozwolić sobie żeby stracić. Dywersyfikuj, ograniczaj ryzyko. Pokaże Ci tylko co ja realnie robię i co działa dla mnie. Decydujesz Ty!

 

Wychodzę z założenia,żeby nie oceniać niczego bez własnego doświadczenia, co przyniosło wiele korzyści w przeszłości jak i uchroniło mnie przed dużymi stratami. Ciebie też zachęcam, zanim ocenisz, sprawdź projekt, który ma dla Ciebie sens, zacznij z małą kwotą na start.

Zacznij Pomału – Ale ZACZNIJ!

”Wejdź do wody najpierw po kostki zanim wejdziesz po kolana!”

Jeśli sprawdzisz firmę,właścicieli, upewnisz się że projekt płaci i wszystko działa jak należy zdecyduj, czy warto zainwestować więcej. Przynajmniej ja tak robie, więc nie będę Cię namawiać abyś robił inaczej. Jeśli miałbyś użyć swoich pieniędzy do zarabiania, nabierz przekonania że będą to projekty długoterminowe, zaufane i sprawdzone, w innym wypadku po co wogóle miałbyś się w to angażować?

Moc Procentu Składanego

Zarabianie w sieci to nie LOTTO! Nic nie jest tutaj dziełem przypadku ani nie zależy od Twojego poziomu farta czy rachunku prawdopodobieństwa. Zarabiasz bo podejmujesz świadome i przemyślane decyzje, wykorzystujesz dźwignie i korzystasz z procentu składanego.

Jeśli rozumiesz tą róznicę, podejmij decyzję i zacznij budować swój własny dochód pasywny.

 

JAK ZACZĄĆ? Kliknij TUTAJ