ZASADY

*** Inwestycje w Internecie *** Jak Zacząć *** Bitcoin i Kryptowaluty *** Edukacja *** Wiadomości *** Analizy Kryptowalut ***

Zanim zaczniesz….

Pamiętaj czym jest inwestycja wg wikipedii:

”[…] inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości”

Dlatego…

Nigdy nie angażuj pieniędzy, których ewentualna strata narazi Ciebie na jakieś nieprzyjemności bądź ogromny stres. Zarabianie w realu jak i w necie niesie ze sobą 100% ryzyka utraty całego kapitału!

Nigdy nie pokazuj nikomu swoich haseł ani loginów do kont poszczególnych platform/serwisów!

Koniecznie zadbaj aby zainstalować najlepiej od razu aplikacje Google Authenticator i zapisać lub wydrukować sobie kody dostępu, która będzie dodatkowym zabezpieczeniem do Twoich kont i pieniędzy.

WAŻNE! Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka oraz dbaj o swoje bezpieczeństwo.

 

Mam nadzieję, że to wszystko rozumiesz!

 

Nota Prawna – Ryzyko:

Strona na której jesteś oraz mój kanał Youtube Piotr Ostapowicz  to prywatny blog poświęcony edukacji.

Uwaga! : Materiały na tym blogu oraz na moim kanale YouTube ”Piotr Ostapowicz”, i każde video które tam znajdziesz nie są poradą/rekomendacją inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno-edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Nie stanowią one porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych we wpisach czy filmach jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.

WAŻNE! Jeśli masz zamiar zarejestrować się w jakimkolwiek serwisie zewnętrznym (giełda kryptowalut czy projekt, w który można zarabiać lub inwestować kryptowaluty)  to przed założeniem konta (przed rejestracją) zapoznaj się z regulaminami i zasadami działania tego konkretnego serwisu! Pamiętaj, że kiedy je zatwierdzasz to znaczy, że je rozumiesz i akceptujesz.