Analiza Kryptowalut

Prosta Analiza Kryptowalut – Jakie krypto wybieram oraz dlaczego

Od listopada 2017 prowadzę serię video na moim kanale YouTube o budowaniu portfela kryptowalut z małym kapitałem, a konkretnie za 20zł tygodniowo, gdzie regularnie co tydzień dokonujemy zakupów Bitcoina oraz wybranego altcoina.

Oglądaj eksperyment budowania portfela krypto za 20zł tygodniowo!

Koniecznie Subskrybuj też kanał i zaznacz dzwoneczek żeby być na bieżąco→ LINK DO KANAŁU YT

Seria ma na celu sprawdzenie jakie kryptowaluty warto kupować, czy budowanie portfolio krypto z tak małym wkładem ma sens, oraz żeby było ciekawiej sprawdzamy co jest lepsze? Kupowanie Bitcoina czy Altcoinów? Wszystko monitorujemy na narzędziu cointracking żeby mieć statystyki oraz porównanie.

W odpowiedzi na coraz częstsze prośby widzów o analizy kupowanych kryptowalut, zaczną się one pojawiać tutaj na blogu.

Znajdziesz tutaj opisy altcoinów, które stanowią część mojego własnego portfolio, któym dziele się w serii na kanale YouTube.

Pamiętaj, że opisy na tej stronie są wynikiem moich osobistych dociekań i poglądów i nie stanowią porady inwestycyjnej w rozumieniu polskiego prawa 😉 Kryptowlauty to także ryzyko…

Nie będą to opisy techniczne ale proste i krótkie, które każdy będzie mógł zrozumieć. Zaczynamy!

 

  1. Zilliqa (ZIL)

Problemem nr 1 w obecnej chwili na rynku kryptowalut jest skalowalność, dlatego właśnie pojawia się coraz więcej projektów, które ten problem będą chciały rozwiązać.

Zilliqa także wychodzi temu naprzeciw. Z tą jednak różnicą, że Zilliqa osignęła już wysoki poziom skalowalności, jednak zapowiadają że to dopiero początek. Patrząc na zespół ekspertów, który za tym stoi, wierze, że mają ogromne szanse na powodzenie.

Czy się projekt wyróznia, jest to SHARDING. Sharding dzieli węzły na mikro transakcje, które można wysyłać w sieciach równoległych. To możliwość podziału sieci na podsieci zwane shardami, które będą równolegle przetwarzać transakcje. Mając 100 węzłów, mechanizm shardingu podzieli je na podsieć 10 shardów po 10 węzłów, które będą jednocześnie przetwarzać transakcje.

A w prostych slowach, dzięki temu ilość transakcji przeprowadzanych na sekundę będzie coraz wyższa a opłaty za transfery coraz mniejsze.

Jest wiele sektorów biznesu które powinna zainteresować ta technologia z reklamą i procesorami płatniczymi włącznie.

Jest jeszcze Scilla do pisania smart-kontraktów oraz bardzo ciekawy RoadMap. Koniecznie zajrzyj na oficjalną stronę https://www.zilliqa.com/

Moim zdaniem ZIL ma szansę na top 10 jeszcze w tym roku, ale czas pokaże… Dziś Zilliqa kosztuje $0.06 za sztukę a marketcap wynosi $456mln, choć swój szczyt miał na poziomie $1.6mld

Na obecną chwilę kryptowalutę Zilliqa można kupić na kilku giełdach w tym na giełdzie BINANCE.

Zilliqa ZIL CoinMarketCap 29.06.2018

Fusion Coin LOGO (FSN)

2. FUSION (FSN)

description tbc

 

Komentarze są wyłączone.