Kopalnia HASHFLARE

Hashfare jest nie tylko jedną z najstarszych kopalni Bitcoina na rynku. Jest to także jedna z pierwszych moich inwestycji w kopanie BTC. Hashflare należy do Hashcoins, firmy zarejestrowanej w Estonii od 2013 a samo kopanie kryptowalut rozpoczęli w 2015 roku i skutecznie udostępniają moc wydobywczą do dnia dzisiejszego.

 

Mój pierwszy kontrakt kupowałem w sierpniu 2017 testując i robiąc pierwsze kroki w świecie kryptowalut. Dziś (25.04) posiadam 31.5TH/s mocy na rocznych kontraktach w Hashflare. Kopalnia kopie 24/7, 365 dni w roku, a wypłaty w BTC dostajemy na nasz portfel codziennie!

Wyniki po kilku miesiącach bardzo mnie zaskoczyły!

Do dnia dzisiejszego (25.04) wypłaciłem około 0.483 Bitcoina a moje kontrakty wciąż kopią. Poniżej dowody wypłat

Jeśli chciałbyś także kopać Bitcoina razem ze mną tutaj jest link do rejestracji: http://bit.ly/2ygAknUw. Instrukcje Krok Po Kroku natomiast znajdziesz na dole tej strony.

Część z moich zarobków pochodzi z prowizji za polecenie kopalni, jednak plan wynagrodzeń jest bardzo ubogi w porównaniu do innych kopalni na rynku. Firma oferuje jednorazowy bonus w postaci 10% od wpłaty osoby która zarejestruje się z Twojego linku tylko w przypadku kiedy płatność jest robiona z zewnątrz płacąc kartą lub transferem BTC. Reinvestycje Twoich partnerów nie podlegają już prawu do bonusu, chyba że ktoś zdecyduje się na zakup kolejnej porcji mocy i zapłaci z zewnętrznego portfela/karty. Nie budujemy także struktur/drzewek/sieci. Jest to zrekompensowane jednak uczciwymi wypłatami w BTC zgodne z obecnym faktycznym wydobyciem ( w niektórych kopalniach spora część wykopanych BTC idzie na prowizje do zbudowanych struktur i wypłaty BTC są mniejsze)

Nie zrozum mnie źle, to nie znaczy, że inne kopalnie są gorsze czy lepsze. Po prostu każda funkcjonuje na innych zasadach. Do nas należy wybór takiej która dla nas najbardziej odpowiada, gdyż z jednej strony albo mamy wiecej za dzienne wydobycie z drugiej więcej za prowizje za polecanie. Pytanie czy chcesz być tylko klientem czy budowniczym sieci. Wtedy być może inne kopalnie będą dla Ciebie lepsze.

 

Poniżej znajdziesz ciekawe video z serii jaką tworzę na YT czyli ” Test 365 dni kopalni Hashflare” w kolejności od najnowszych u góry do najstarszych na dole.

Jest to bardzo ważne, gdyż pamiętaj kopanie kryptowalut w tym także Bitcoina jest bardzo spekulacyjne i jego opłacalność zmienia się z dnia na dzień. Celem tej serii między innymi jest szukanie najlepszych momentów na zakup mocy wydobywczej tak aby zmaksymalizować nasze zyski.

Oczywiście zapraszam Cię do kontaktu jeśli masz jakieś pytania. Kliknij w ikonkę FB w prawym górnym rogu na górze tej strony 🙂

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z kopalnią Hashflare na dole tej strony znajdziesz link do rejestracji oraz instrukcję video jak postawić swoje pierwsze kroki.

Zapraszam do oglądania materiałów poniżej!

01.05.2018 Dzień #137 nowe kontrakty 🙂

26.04.2018 Dzień #132 Zwrot Wkładu w BTC 🙂

20.04.2018 Najniższa cena za wydobycie w BTC w historii!! Czy to się opłaca?

 06.04.2018 Czy Czytasz dokładnie warunki kontraktów? Dzień #112

 25.03.2018 DZIEŃ #100 

15.03.2018 Dzień #90 

04.02.2018 Dzień 51

05.01.2018 Dzień #21 Która pula kopie najwięcej?

 

19.12.2017 Dzień #4

Czy jest możliwe aby uzyskać 550% rocznie i odzyskać wkład w 67 dni?

Wygląda na to, że dzisiaj można! Pamiętaj jednak, że opłacalność się zmienia z dnia na dzień więc jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda dzisiaj bądź na bieżąco z serią na YT lub z wpisami w tej części Bloga.

Tymczasem obejrzyj filmik uważnie 🙂

 

Jak to bywa po powyższym filmie posypały się pytania, toteż pojawiły się nowe wnioski i przemyślenia.

Sprawdź co moim zdaniem czeka Bitcoina!

Jeśli chciałbyś także kopać Bitcoina razem ze mną tutaj jest link do rejestracji: http://bit.ly/2ygAknUw

Jeśli masz trudności podążaj za instrukcją w tym filmiku:

Pamiętaj, inwestycje w świecie rzeczywistym jak i w internecie niosą ze sobą ryzyko. 

Zapoznaj się z zakładką ZASADY zanim zainwestujesz swoje pieniądze!

Komentarze są wyłączone.